Dana Beach Resort Obrázek0
Dana Beach Resort Obrázek1
Dana Beach Resort Obrázek2
Dana Beach Resort Obrázek3
Dana Beach Resort Obrázek4
Dana Beach Resort Obrázek5
Dana Beach Resort Obrázek6
Dana Beach Resort Obrázek7
Dana Beach Resort Obrázek8
Dana Beach Resort Obrázek9
Dana Beach Resort Obrázek10
Dana Beach Resort Obrázek11
Dana Beach Resort Obrázek12
Dana Beach Resort Obrázek13
Dana Beach Resort Obrázek14
Dana Beach Resort Obrázek15
Dana Beach Resort Obrázek16
Dana Beach Resort Obrázek17
Dana Beach Resort Obrázek18
Dana Beach Resort Obrázek19
Dana Beach Resort Obrázek20
Dana Beach Resort Obrázek21
Dana Beach Resort Obrázek22
Dana Beach Resort Obrázek23
Dana Beach Resort Obrázek24
Dana Beach Resort Obrázek25
Dana Beach Resort Obrázek26
Dana Beach Resort Obrázek27
Dana Beach Resort Obrázek28
Dana Beach Resort Obrázek29
Dana Beach Resort Obrázek30
Dana Beach Resort Obrázek31
Dana Beach Resort Obrázek32
Dana Beach Resort Obrázek33
Dana Beach Resort Obrázek34
Dana Beach Resort Obrázek35
Dana Beach Resort Obrázek36
Dana Beach Resort Obrázek37
Dana Beach Resort Obrázek38
Dana Beach Resort Obrázek39
Dana Beach Resort Obrázek40
Dana Beach Resort Obrázek41
Dana Beach Resort Obrázek42
Dana Beach Resort Obrázek43
Dana Beach Resort Obrázek44
Dana Beach Resort Obrázek45

Dana Beach Resort

Egypt - Hurghada
Pobytový
Přímo na pláži
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Wellness
Hotel Premium
Lehátka zdarma
Rodinný
Bazén
Skluzavky
Aquapark
Rodinný pokoj

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
  • Hotel se nachází přibližně 13 km od mezinárodního letiště Hurghada.
  • Centrum staré Hurghady je vzdáleno cca Hurgady je vzdáleno 22 km.
  • Hotel je položen v krásné exotické zahradě.

 

 

Pláž
  • Pláž přímo u hotelu.
  • Soukromá, široká písečná pláž s pozvolným sestupem do moře.
  • Lehátka a slunečníky v ceně.

 

 

K dispozici pro hosty
  • Komplex Dana Beach, patřící k nejlepším hotelům řetězce Pickalbatros, se rozkládá na 181 000 m2.

  • Recepce 24/7.

  • 3 venkovní bazény se sladkou vodou, z toho 2 vyhřívané v zimní sezóně, oddělené dětské brouzdaliště, dětský bazén s mini aquaparkem (5 skluzavek), lehátka, slunečníky a osušky u bazénu k dispozici zdarma.
  • Dětské atrakce: dětský bazén s mini Aquaparkem (5 skluzavek).
  • Služby pro dospělé: SPA centrum (za poplatek), masáže (za poplatek), vířivka (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek), certifikované potápěčské centrum (za poplatek).
  • Restaurace: hlavní restaurace Le Marche (mezinárodní kuchyně formou bufetu), 4 tematické restaurace: La Clef de l'Oriente (orientální kuchyně), Castello (italská kuchyně), L'Asiatique (asijská kuchyně), Food Court (snack bar), 8 barů s nápoji (některé za poplatek), Shisha koutek (za poplatek).
  • Další služby: bankomat, kadeřnický a kosmetický salon (za poplatek), obchody s místními produkty, prádelna (za poplatek).

 

 

Internet
  • V celém hotelu je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

 

 

Strava

Typy stravování a jídla:

All Inclusive podávané formou bufetu:

  • Brzká snídaně: 05:00 - 07:00 v restauraci La Clef de l'Orient.
  • Snídaně: 07:00 - 10:00 v restauracích La Clef de l'Orient, Castello a Kaiserblick.
  • Pozdní snídaně: 10:00 - 11:00 v restauraci La Clef de l'Orient.
  • Obědy: 12:30 - 14:30 v restauracích Castello a Kaiserblick, 12:00 - 16:00 v plážovém baru.
  • Večeře: 18:00 - 21:30 v restauracích Le Marche, Castello, Kaiserblick, La Clef de l'Orient a L'Asiatique.
  • Pozdní večeře: 22:00 - 00:00 v La Clef de l'Orient.

Restaurace:

  • La Clef de l'Orient: brzká snídaně, snídaně, pozdní snídaně, večeře, pozdní večeře.
  • Castello: snídaně, oběd, večeře, zmrzlina (10:00-21:00).
  • Kaiserblick: snídaně, obědy, večeře.
  • Le Marche: večeře.
  • L'Asiatique: večeře.
  • Food Court: obědy, zmrzlina (12:00-17:00).

Bary:

  • Bar Piano: místní alkoholické a nealkoholické nápoje podávané po celý den.
  • Bar Lobby: nápoje od 10:00 - 00:00.
  • Bar Sports: nápoje od 10:00 - 00:00.
  • Bar Columbus: nápoje od 10:00 - 00:00.
  • Bar Castello: nápoje od 10:00 - 00:00.
  • Bar Jacuzzi: nápoje od 10:00 - 17:00.
  • Bar Beach: nápoje od 10:00 - 18:00.

 

 

Sportovní a animační program

Pro všechny: aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, lekce tance, jóga, posilovna, plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, šipky, petanque, kulečník, šlapadla.

Pro děti: miniklub (4-12 let), animace, dětské hřiště, minipark, minidiskotéka.

Za příplatek: tenisový kurt (za příplatek večerní osvětlení a zapůjčení vybavení), široká nabídka vodních sportů, certifikované potápěčské centrum (u pláže), SPA centrum (masáže, sauna, parní lázeň), jízda na koni, jízda na velbloudu, příplatek za Neverland Show s programem:

19:45 - vstup v tematických kostýmech
20:00 - živá instrumentální hudba
20:30 - živá hudba - kapela
21:00 - 60minutové představení (podle dne):
- Cesta kolem světa (Around The World)
- Moline Rouge
- Pocta legendám (Tributes Of The Legends)
22:00 - tanec a živá hudba
22:30 - ukončení programu.


 

Webové stránky Místní kategorie

*****

 

 

Podle našeho názoru

Tento luxusní hotel nabízí pestrou škálu zábavy a all inclusive, což z něj činí ideální volbu pro náročné hosty. Na své si zde přijdou jak aktivní hosté, tak rodiny s dětmi. Hotel vyniká nad konkurencí a poskytuje komfort a atrakce, které uspokojí i ty nejnáročnější turisty.

 

 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu:  4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravu dle specifikace ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v místě dovolené, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (platí se na letišti ve výši cca 30 USD/os.), fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Hurghada wypoczynek

 

 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

 

 

Jiné

EGYPT HURGHADA - obecné informace

Měna
EGP - egyptská libra. 1 USD = přibližně  30,7 EGP; 1 EUR = přibližně  33,6 EGP. Doporučuje se vzít si s sebou eura nebo dolary (bankovky vydané před rokem  2008 nejsou přijímány). Peníze si můžete vyměnit v mnoha směnárnách nebo směnárenských automatech v hotelech a také v bankách. Určitě si vezměte hotovost, placení kreditními kartami a používání bankomatů může být obtížné.


Spropitné
Je běžné nechávat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké a spropitné je často velkou finanční pomocí. Týká se to zejména řidičů na místních zájezdech a číšníků v restauracích, ale je akceptováno i v hotelech pro uklízečky.


Víza
Každý cestovatel musí mít cestovní pas platný nejméně 6 měsíců od data odjezdu z Egypta. Čeští občané získávají vízum při překročení egyptských hranic (na letišti). Vízum platí 30 dní, dává se do pasu a stojí 25 USD/osoba.



Čas
V zimě +1 hodina od polského času, v létě stejně jako v Česku.



Orientační ceny
Večeře v restauraci od 70 EGP; voda 1l - 10 EGP; pivo v baru od 20 EGP; káva v kavárně od 20 EGP. Nezapomeňte smlouvat, zejména při větších nákupech a nákupu suvenýrů. Vyplatí se však dodržovat pravidlo: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit, a při nákupu nesmíte spěchat. Mnoho historických památek zavedlo poplatky za fotografování, které se mohou pohybovat od 70 až do 400 EGP. Zeptejte se na to svého průvodce během výletů.


Pošta
Poštovné do Česka stojí od 8 EGP. Cena je oficiálně stanovena. Při koupi známky je třeba uvést, že je do Česka.



Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s polskými zástrčkami fungují bez problémů.


Telefony
Mobilní telefony fungují v turistických destinacích a městech. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou velmi drahé. Před odjezdem si u svého operátora ověřte cenu roamingových hovorů v polských mobilních sítích.
 

V regionu

Hurghada

Nejoblíbenější prázdninová destinace u Rudého moře, kombinace širokých písečných pláží, modrého moře a zaručeně slunečného počasí. Z malé rybářské vesničky se stala oáza slunce a čistého moře táhnoucí se na kilometry daleko - dnes se turistická zóna táhne v délce asi 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála turistických letovisek, kde většina hotelů leží přímo na pláži a láká milovníky líné dovolené u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je Luxor s Údolím králů a Kom Ombo, je zároveň fantastickou základnou pro okružní výlety. Na své si zde přijdou i milovníci vodních sportů - četná potápěčská a kite-surfingová centra umístěná v hotelech nabízejí aktivní dovolenou.

Lety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňsku. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stánku Rainbow na letišti. Aktuální letové řády si prosím ověřte na adrese: r.pl/rozpisy.

 

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa

Výlet začíná brzy ráno přejezdem do Káhiry. Snídaně formou balíčku. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinosova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a Chefrenův mumifikační chrám, parfumerie, oběd (nápoje se platí zvlášť). Poté do Egyptského muzea - zde se nachází Tutanchamonův poklad - slavná maska a sarkofág (místnost královských mumií - za příplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu ). Návrat do Hurghady kolem 23:00 s pozdní večeří objednanou v hotelu.

Cena od 2 334 Kč/os.

 

Luxor

Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku. Přejezd pouští, poté průjezd podél Nilu, kde můžete pozorovat každodenní život zemědělců. Program: Chrám v Karnaku (alej sfing, hypoxylová hala), Údolí králů (vstup do 3 hrobek, možnost vstoupit i do Tutanchamonovy hrobky cca 300 LE ), Chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, alabastrová továrna, přejezd přes Nil, oběd v mezičase (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00. Pozdní večeře je objednána v hotelu.

Cena od 2 334 Kč/os.

 

Sahara park

Výlet začíná přibližně ve 13:00 hodin odjezdem od hotelu. Přejezd do pouště na základnu se čtyřkolkami  (jízda na čtyřkolkách v poušti cca 45 minut, je třeba mít pojištění balíčku SPORT). Poté přejezd pouští v terénních džípech do beduínské vesnice, prohlídka vesnice, na programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, jízda v terénních spider autech. Následuje večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tance, vířící derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodin

Cena od 1 194 Kč/os.

 

Mahmya

Výlet začíná ráno přejezdem do přístavu Mahmya a odjezdem směrem k ostrovu (plavba cca 45 min.) Po doplutí na krásné písečné pláže Mahmya chvíle na odpočinek. Poté vyplutí lodí na širé moře a přibližně hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů Rudého moře, Sabine (šnorchlovací vybavení v ceně, nutné pojištění balíčku SPORT). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, slunění a koupání v moři a šnorchlování z pláže. Možnost využití aktivit, které Mahmya nabízí - Jetlev-Flyer, loď se skleněným dnem ( za příplatek), fotbalové hřiště, volejbal, slunečníky a podložky na pláži (v ceně zájezdu). Hostům jsou k dispozici restaurace, bar a lékařská ošetřovna.

Cena od 1 974 Kč/os.

 

Paradise

Mořský výlet začíná ranním vyplutím na moře. Zastávka na volném moři u korálových útesů, čas na šnorchlování (nutné pojištění balíčku SPORT), možnost obdivovat korálové útesy, faunu a flóru Rudého moře. Poté poplujeme na ostrov Giftun, kde strávíme asi 3 hodiny na krásné písečné pláži "Paradise". Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program k dispozici, slunečníky, lehátka, bar a toalety. Oběd a voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně zájezdu. Návrat cca v 16:30.

Cena od 1 194 Kč/os.

 

Hlubinné potápění

Výlet začíná ranním vyplutím na moře. Krátké školení na lodi v polštině. Dvě ponoření pod vodu v plném aqualungu s instruktorem, každé ponoření pod vodu trvá asi 20 minut. Navíc šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost kurzu potápění PADI - podrobnosti u delegátů. Nutné pojištění balíčku SPORT.

Cena od 1 194 Kč/os.

 

Jungle Aqua Park

Exkurze do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální pro rodiny s dětmi a další. Celodenní all inclusive v aquaparku v ceně zájezdu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

Cena cca 50 USD/os.

 

S dětmi

Delfínárium

Jedna taková příležitost sledovat show s roztomilými delfíny: salta a skoky a různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Jedná se o nezapomenutelnou a fantastickou 45minutovou ukázku triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost plavání s delfíny.

Pro aktivní

Vodní sporty

Pro aktivní hosty hotely nabízejí vybavení pro vodní sporty, jehož použití je zpravidla zpoplatněno. Příjemná dávka osvěžení a nezapomenutelného sportovního vzrušení po celodenním horku!

Odpočinek

Nákupy v obchodním centru Senzo Mall v Hurghadě!

Obchodní centrum Senzo Mall se nachází na adrese Safaga Road 61111. V nákupním centru najdete: řadu obchodů, z nichž mnohé zastupují známé mezinárodní značky, ale také oblast s potravinami a nápoji, supermarket a zábavní park. www.senzomall.com

Papas Bar

Malý podnik se nachází přímo u vchodu do přístavu. Večer je zde vždy plno a rušno. DJové hrají skvělou rockovou a popovou hudbu k tanci a odvážlivci si mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.com Exkluzivní zábava v Little Buddha K exkluzivnímu večeru na nejdražší diskotéce v Hurghadě není třeba nikoho přemlouvat. Přestože vstupné stojí téměř 20 USD/osoba, láká turisty svou úžasnou atmosférou, výzdobou a skvělou hudbou. Můžete si zde vychutnat skvělé drinky a strávit s přáteli opravdu nezapomenutelný večer. www.littlebuddha-hurghada.com

 

Poznámka Popisy místních výletů zde uvedené mají pouze informativní charakter a nepředstavují komerční nabídku. Seznam dostupných místních zájezdů k prodeji v Polsku a aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, Call centrum, Pobočky a prodejny cestovních kanceláří. Úplný seznam dostupných místních atrakcí nabízených na místě spolu s jejich cenami je však k dispozici u našich delegátů.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 30 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

 

 

Víza - informace pro prodejce

Každý cestující musí mít cestovní pas platný nejméně 6 měsíců od data odjezdu z Egypta. Polští občané získávají vízum při překročení egyptských hranic (na letišti). Vízum je platné 30 dní, razítkuje se do pasu a stojí 30 USD/osoba.

 

 

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od poloviny června do poloviny září.

 

 

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.65 Kč