Sunrise Holiday Resort Obrázek0
Sunrise Holiday Resort Obrázek1
Sunrise Holiday Resort Obrázek2
Sunrise Holiday Resort Obrázek3
Sunrise Holiday Resort Obrázek4
Sunrise Holiday Resort Obrázek5
Sunrise Holiday Resort Obrázek6
Sunrise Holiday Resort Obrázek7
Sunrise Holiday Resort Obrázek8
Sunrise Holiday Resort Obrázek9
Sunrise Holiday Resort Obrázek10
Sunrise Holiday Resort Obrázek11
Sunrise Holiday Resort Obrázek12
Sunrise Holiday Resort Obrázek13
Sunrise Holiday Resort Obrázek14
Sunrise Holiday Resort Obrázek15
Sunrise Holiday Resort Obrázek16
Sunrise Holiday Resort Obrázek17
Sunrise Holiday Resort Obrázek18
Sunrise Holiday Resort Obrázek19
Sunrise Holiday Resort Obrázek20
Sunrise Holiday Resort Obrázek21
Sunrise Holiday Resort Obrázek22
Sunrise Holiday Resort Obrázek23
Sunrise Holiday Resort Obrázek24
Sunrise Holiday Resort Obrázek25
Sunrise Holiday Resort Obrázek26
Sunrise Holiday Resort Obrázek27
Sunrise Holiday Resort Obrázek28
Sunrise Holiday Resort Obrázek29
Sunrise Holiday Resort Obrázek30
Sunrise Holiday Resort Obrázek31
Sunrise Holiday Resort Obrázek32
Sunrise Holiday Resort Obrázek33
Sunrise Holiday Resort Obrázek34
Sunrise Holiday Resort Obrázek35
Sunrise Holiday Resort Obrázek36
Sunrise Holiday Resort Obrázek37

Sunrise Holiday Resort

Egypt - Hurghada
Pobytový
Pro dospělé
V/blízko centra
Wi-Fi
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén
Lehátka zdarma
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha

Pětihvězdičkový hotel Sunrise Holiday Resort určený pouze pro dospělé (16+) se nachází na pláži, 500 m od centra Hurghady a 9 km od mezinárodního letiště Hurghada,

.

Pláž

Soukromá písečná pláž u hotelu. Slunečníky, lehátka a plážové osušky zdarma.

K dispozici pro hosty

Nepřetržitá recepce, výtah, bazén, venkovní vířivka, 6 restaurací, z toho 4 ala carte, 6 barů, vícejazyčný personál, parkoviště, bankomat, posilovna. Za příplatek: prádelna, concierge, taxi/limobus, lékař, obchod se suvenýry, klenotnictví, SPA, kosmetický salon, kadeřnictví, konferenční místnost.

Internet

V celém areálu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Strava

Stravování formou bufetu v hlavní restauraci El Sol: snídaně 07:00-10:30, pozdní snídaně 10:30-11:00, oběd 12:30-15:00, večeře 18:30-22:00, pozdní jídlo 22:00-01:00. Občerstvení 12:00-17:00 podávané v restauraci Nasaya, odpolední čaj 15:00-17:00 v lobby baru.

V barech a restauracích v hotelu se podávají vybrané nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje.

1 návštěva během pobytu ve vybrané ala carte restauraci zdarma. Rezervace je nutná. Restaurace s mořskými plody za příplatek.

Hotel si vyhrazuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých ve vzorci all inclusive (např. časy podávání).

Sportovní a animační program

Denní a večerní animační program, živá hudba, klub Circle 8. Plážový volejbal, stolní tenis, šipky, kroket, aerobik, aqua aerobik, jóga, tai chi, meditace při západu slunce, kulečník. Za příplatek: potápění, plavby lodí.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel je určen pouze pro dospělé. Poskytuje možnost naprosté relaxace a díky krátké vzdálenosti od centra města také možnost zažít vzrušující noční život v Hurghadě.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu:  4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravu dle specifikace ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v místě dovolené, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (platí se na letišti ve výši cca 25 USD/os.), fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Hurghada wypoczynek

 

 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

 

 

Výlety v okolí

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

 

UPOZORNĚNÍ!! Občané Egypta nemohou být ubytováni v jednom pokoji s osobou opačného pohlaví, pokud nemají oddací list (který je třeba předložit na recepci hotelu).

UPOZORNĚNÍ!!! V souladu s platnými předpisy nemohou občané Egypta využívat charterové lety, pokud nemají kartu trvalého nebo dočasného pobytu v Polsku. Občané jiných zemí mohou využívat charterové lety po splnění podmínek pro vstup do cílové země. Výše uvedené pravidla platí jak pro rezervace zahrnující charterový let (jednosměrný nebo zpáteční), tak pro zájezdy (pobytové/poznávací s charterovým letem).

 

 

 

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od poloviny června do poloviny září.

 

 

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00 v NC Géčko

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč