Jaz Aquamarine Obrázek0
Jaz Aquamarine Obrázek1
Jaz Aquamarine Obrázek2
Jaz Aquamarine Obrázek3
Jaz Aquamarine Obrázek4
Jaz Aquamarine Obrázek5
Jaz Aquamarine Obrázek6
Jaz Aquamarine Obrázek7
Jaz Aquamarine Obrázek8
Jaz Aquamarine Obrázek9
Jaz Aquamarine Obrázek10
Jaz Aquamarine Obrázek11
Jaz Aquamarine Obrázek12
Jaz Aquamarine Obrázek13
Jaz Aquamarine Obrázek14
Jaz Aquamarine Obrázek15
Jaz Aquamarine Obrázek16
Jaz Aquamarine Obrázek17
Jaz Aquamarine Obrázek18
Jaz Aquamarine Obrázek19
Jaz Aquamarine Obrázek20
Jaz Aquamarine Obrázek21
Jaz Aquamarine Obrázek22
Jaz Aquamarine Obrázek23
Jaz Aquamarine Obrázek24
Jaz Aquamarine Obrázek25
Jaz Aquamarine Obrázek26
Jaz Aquamarine Obrázek27

Jaz Aquamarine

Egypt - Hurghada
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Aquapark
Skluzavky
Přímo na pláži
Hotel Premium
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Exkluzivní, prostorný hotelový komplex se nachází v jižní části Hurghady. Centrum letoviska s různými atrakcemi je jen pár minut od hotelu. Centrum Sakkaly je vzdáleno cca 17 km, letiště cca 13 km.

Pláž

Hotel Jaz Aquamarine se nachází přímo u soukromé písčito-oblázkové pláže (doporučujeme ochrannou obuv). Při vstupu do moře se nachází mělká laguna, ideální pro koupání těch nejmenších. Slunečníky, lehátka a osušky na pláži - zdarma. 

K dispozici pro hosty

Hotel byl postaven v roce 2009.
Recepce 24h, mini nákupní centrum, bankomat, směnárna, diskotéka. V hotelu se nachází 6 restaurací, z toho 2 hlavní: Topaz a 4 Corners (tématicky rozděleny na asijskou, italskou, středomořskou a orientální) a restaurace a'la carte (za příplatek): italská La Rocca, dary moře Sennara, asijská Ginger a libanonská Zaitouna. K dispozici je také několik barů: bar na pláži, 2 bary u bazénu, lobby bar a shisha bar. V areálu hotelového komplexu je rozmístěno 16 bazénů (většina z nich je v zimě vyhřívaná), 4 brouzdaliště pro nejmenší hosty a přímo u pláže se nachází aquapark, který nabízí až 11 skluzavek! Navíc: mini aquapark pro děti a u pláže vířivka! Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici u bazénů - zdarma. Lékař v hotelu a hlídání dětí (za poplatek).

 

Internet

V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma (s datovým limitem až 150 MB/1x za pobyt).

Catering

Bohatý program All Inclusive: snídaně (07:00 - 10:30), oběd (12:30 - 14:30) a večeře (18:00 - 22:00) - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Během dne je servírováno občerstvení (zákusky, sendviče, pizza, hamburgery), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (v hodinách od 10:00 - 24:00) ve vybraných barech. Program All Inclusive nezahrnuje: mini bar a restauraci a'la carte.

Sportovní a animační program

Hotel organizuje pro děti i dospělé: večerní show a taneční ukázky, diskotéka (v hodinách od 22:00 - 24:00, nápoje jsou zdarma). Kromě toho lze využít (některé aktivity za poplatek): posilovnu, plážový volejbal, stolní tenis, 4 tenisové kurty, aerobik, fitness, centrum vodních sportů (rybaření, potápění), jízdu na velbloudech. Kromě toho SPA centrum nabízí: saunu, vířivku a masáže (za poplatek). Pro nejmenší: miniklub, hřiště, brouzdaliště.

 

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Velký, moderní a luxusní hotel Jaz Aquamarine se nachází v atraktivní lokalitě, přímo u pláže! Mezi hosty je vysoce ceněný díky bohaté nabídce animací, dobrým službám a skvělé kuchyni. Hotel je určen pro ty, kteří dávají přednost aktivní dovolené a pro rodiny s dětmi.

 

Umiestnenie

Pôsobivý, priestranný hotelový komplex sa nachádza v južnej časti Hurghady. Centrum letoviska, v němž sa sústreďujú rôzne atrakcie, je vzdialené len niekoľko minút od hotela. Do centra Sakkaly - přibližně 17 km, na letisko - přibližně 13 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Pre děti a dospělé sa okrem iného organizujú večerné predstavenia a tánčné vystúpenia, ako aj diskotéka (22:00-24:00, nápoje zdarma). Kromě toho si můžete užít (některé aktivity za příplatek): posilňovňu, plážový volejbal, stolný tenis, 4 tenisové kurty, aerobik, fitnescentrum, vodné športy (rybolov, potápanie), jazdu na ťavách. Kromě toho - SPA centrum, které nabízí: saunu, vírivku a masáže (za poplatok). Pre najmenšie deti - miniklub, detské ihrisko, brodisko.

.
Stravovanie

Velkorysý vzorec All Inclusive: raňajky (07:00-10:30), oběd (12:30-14:0) a večeře (18:00-22:00) podávané formou bufetu v hlavní restauraci. Dále: občerstvenie (koláče, sendviče, pizza, hamburger), miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, podávané v baroch počas dňa (10:00-24:00). Vzorec nezahàňa minibar a restauraácie a'la carte.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotel postavený v roce 2009.

Hotel má 24hodinovou recepci, mini nákupní centrum, bankomat, zmenárnu a diskotéku. V hoteli sa nachádza 6 reštaurácií vrátane 2 hlavných reštaurácií: Topaz a 4 Corners (rozdelené na ázijskú, taliansku, stredomorskú a orientálnu tematickú časť) a reštaurácie a la carte (za príplatok): V restauraci se nachází: Talianska La Rocca, Sennara s morzeovými plody, ázijská Ginger a Libanonská Zaitouna, ako aj niekoľko barov: na pláži, 2 pri bazéne, lobby bar a shisha bar. Hotelový komplex má 16 bazénov (väčšina z nich je v zime vyhrievaná), 4 detské bazény pre najmenších hostí a priamo pri pláži sa nachádza aquapark, ktorý ponúka až 11 šmykľaviek! Kromě toho je tu i mini aquapark pre deti a vírivka pri pláži! Pri bazénoch sú k dispozícii slnečníky, ležadlá a uteráky - zdarma. Lekár v hoteli a opatrovateľky detí (za poplatok na mieste).

.
Podľa nášho názoru

Velký, moderní a luxusní hotel se senzačnou polohou přímo na pláži! Medzi hosťami vysoko cený pre bohatú animačnú ponuku, dobré služby a dobrú kuchyňu. Určený pre tých, ktorí uprednostňujú aktívnu dovolenku, ako aj pre rodiny s deťmi.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu: 4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravu dle specifikace ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v místě dovolené, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (platí se na letišti ve výši cca 25 USD/os.), fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Hurghada wypoczynek

 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 16,5 EGP; 1 EUR = cca 18,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

 

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

 

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

 

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

 

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

 

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

 

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 


Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti,
je nutností mít balíček pojištění SPORT). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. 

 

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.). Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně, je nutností mít balíček pojištění SPORT). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, sluneníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování (je nutností mít balíček pojištění SPORT), možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. 


Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů.
Je nutností mít balíček pojištění SPORT. Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 

 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

 

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

 

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.comPapas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.comExkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.comUpozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu.

 

Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč