Novotel Marsa Alam Resort Obrázek0
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek1
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek2
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek3
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek4
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek5
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek6
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek7
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek8
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek9
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek10
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek11
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek12
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek13
Novotel Marsa Alam Resort Obrázek14

Novotel Marsa Alam Resort

Egypt - Marsa Alam
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Fitness
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Bazén
Bezplatná lehátka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Novotel Marsa Alam Resort patří ke známému a uznávanému hotelovému řetězci Novotel. Nachází na velké, udržované ploše přímo u písečné pláže. Leží cca 19 km od města El Quseir a cca 60 km od letiště v Marsa Alam.

 

Pláž

Hotel má soukromou, písečnou pláž o délce cca 650 m, na které jsou slunečníky, lehátka, matrace a osušky - zdarma. U břehu je korálový útes a molo (doporučujeme ochrannou obuv).

 

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, prostorná lobby, směnárna, bankomat, obchod se suvenýry, minimarket, konferenční centrum. Hosté mohou využívat hlavní restauraci La Palme (bufet, mezinárodní kuchyně), restauraci a'la carte Pasta e Basta (italská kuchyně, nutná předchozí rezervace, jednou týdně večeře zdarma) a 3 bary: Papyrus v lobby, Island u bazénu a Ramla na pláži. V areálu hotelu jsou 3 venkovní bazény, včetně jednoho vyhřívaného v zimní sezóně (sladká voda) a brouzdaliště pro děti, obklopené sluneční terasou. Slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénů - zdarma. Za poplatek: pokojová služba, hlídání dětí, prádelna.

 

Internet

V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Catering

All Inclusive (jídla formou bufetu): snídaně (7:00-10:00), obědy (13:00-15:00), večeře (18:30-21:30) v hlavní restauraci La Palme. Italská restaurace a'la carte (19:00-22:00) je k dispozici zdarma jednou během pobytu (nutná rezervace předem). Během dne občerstvení v baru u bazénu (12:00-15:00). Místní nealkoholické nápoje se podávají v baru u bazénu (od 10:00 do západu slunce), v plážovém baru (od 10:00 do západu slunce) a v Papyrus Lounge Baru (otevřen 24 hodin denně, All Inclusive do 24:00).

 

Sportovní a animační program

Bohatý animační program pro dospělé i děti, např.: aerobik, vodní gymnastika, lekce tance, večerní představení a živé show. Zdarma: plážový volejbal, fitness centrum, pétanque, šipky, vodní pólo. Pro nejmenší hosty je k dispozici: brouzdaliště, dětské hřiště a miniklub (4-12 let). Za poplatek: potápěčské centrum, wellness, sauna, turecké lázně, vířivka, masáže, ošetření obličeje a těla.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní hotel Novotel Marsa Alam Resort patřící k renomovanému řetězci Novotel nabízí svým hostům komfortní odpočinek. Bohatý program All Inclusive, velký bazénový komplex a krásná písečná pláž umožní pohodový pobyt. Díky široké nabídce sportů a animací se nebudete nudit - doporučujeme zejména rodinám cestujícím s dětmi!

 

Umiestnenie

Novopostavený hotel vysoké třídy patriaci do známej a uznávanej hotelovej siete Novotel sa nachádza v rozľahlom, dobre udržiavanom areáli priamo na piesočnatej pláži. Približne 19 km od mesta El Quseir a približne 60 km od letiska Marsa Alam.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Počas dňa a vo večerných hodinách sa tu koná animačný program pre dospelých a deti, zábavné hry, lekcie tanca, večerné predstavenia a živé šou. Plážový volejbal, fitnescentrum, vodný aerobik, boccia, šípky, vodné pólo, krytý bazén areú k dispozici zadarmo. Pre najmenších hostí je k dispozici: detské bazény, detské ihrisko a aktivity miniklubu (4-12 rokov). Za poplatok: potápačské centrum, kúpele, sauna, turecký kúpeľ, vírivka, masáže, ošetrenie tváre a tela.

.
Stravovanie

All Inclusive zahàňa: raňajky (7:00-10:00), obedy (13:00-15:00), večere (19:00-22:00) formou bufetu v hlavní restauraácii, počas dòa občerstvenie podávané v určených baroch, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v určených baroch (10:00-23:00). K dispozici jsou dětské sedadla a menu. Za poplatok: značkové liehoviny, čerstvo vylisované džúsy, espresso a cappuccino. Pre hotelových hostí zľava 25 % v reštaurácii a la carte.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, priestranná vstupná hala, zmenáreň, bankomat, obchod so suvenírmi, minimarket, konferenčné centrum. Hostia môžu využívať hlavnú reštauráciu La Palme (bufet, medzinárodná kuchyňa), reštauráciu a la carte Pasta e Basta (Talianska kuchyňa, nutná predchádzajúca rezervácia) a 3 bary: Papyrus vo vstupnej hale, Island pri bazéne a Ramla na pláži. K dispozici jsou 3 vnější bazény včetně jednoho vyhrievaného v zimnej sezóne (sladká voda) a detské brodítko, které obklopuje slnečná terasa. Slnečníky, ležadla, matrace a osušky pri bazénoch zdarma. Za poplatok: izbová služba, stráženie detí, práčovňa.

.
Podľa nášho názoru

Člen renomovanej siete Novotel, exkluzívny hotel, ktorý ponúka svojim hostom pohodlnú dovolenku. Bohatý program all inclusive, velký bazénový komplex a krásná pieočnatá pláž vám umožňuje pobyt plný relaxu. Také široká nabídka sportovních a zábavních aktivit vás nenechá se nudit - těšíme se především na rodiny cestující s dětmi!

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. 
Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Luxor a Karnak
Celodenní výlet autobusem do slavné Théby - města se stovkou brán. V programu mimo jiné: návštěva chrámu v Karnaku, Údolí králů - s hrobkami faraónů (mimo jiné slavná Tutanchamonova hrobka), Memnonovy kolosy (pozůstatky chrámu Amenhotepa III.) a monumentálního chrámu královny Hatšeptsut (zrestaurovaného polskou archeologickou výpravou). Během výletu oběd.
Cena cca 110 USD/os.

Hlubinné potápění
Skvělý výlet lodí ke korálovým útesům, koupání v moři, potápění a pozorování krás korálových útesů. Vše pod dohledem profesionálních instruktorů. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění a jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
Cena cca 85 USD/os.

Plavba lodí Nefertari
Skvělá nabídka pro ty, kteří chtějí vidět korálové útesy bez vstupu do vody. Díky panoramatickým oknům a pohodlnému sezení v klimatizované kabině ponořené do hloubky cca 2-3 metrů lze během plavby obdivovat krásné korálové útesy a mnoho druhů ryb. V programu je i zastávka na hodinové šnorchlování, chutná večeře v restauraci na lodi, nealkoholické nápoje na lodi. Skvělá zábava a dobrodružství pro celou rodinu! 
Cena cca 85 USD/os. 

V galábiji přes El Quseir!

Odpolední výlet po nejstarším egyptském městě na pobřeží Rudého moře - El Quseir. Je to jedno z mála pobřežních měst, kde se podařilo udržet skutečné zvyky Egypťanů ještě nedotčené cestovním ruchem. Oblečeni v tradičních místních egyptských kostýmech čili galábijích navštívíme nejstarší mešitu ve městě, koptský kostel a projdeme se úzkými uličkami města. Následně oběd v místní rybí restauraci. Po jídle návštěva místního trhu, kde se nachází tradiční parfumerie a coffee shop, kde ochutnáme kávu s kardamónem nebo ibiškový čaj.
Cena cca 50 USD/os.

Potápění - ostrov Qulaan - egyptské Maledivy
Fantastický výlet lodí na ostrovy Qulaan - malé rajské ostrovy roztroušené po Rudém moři, obklopené pohádkovými útesy! Během výletu jsou naplánovány 3 zastávky na šnorchlování (vybavení ke šnorchlování v ceně) a volný čas na jednom z ostrovů. V ceně výletu je zahrnut oběd. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport.
Cena cca 70 USD/os.

Želví dům

Skvělý výlet do zátoky Marsa Mubarak - na místo, kde obří želvy rudého moře vytvořily svůj domov. Vyplujeme z krásného přístavu v Port Ghalibu a začneme naše dobrodružství, během něhož jsou plánovány tři zastávky na šnorchlování. Oběd na lodi v ceně. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport. Cena cca 55 USD/os.

Asuán a Abu Simbel 

Dvoudenní autobusový výlet. 1. den: navštívíme Velkou asuánskou přehradu a chrám bohyně Isis na ostrově Philae. Následně nocleh v Asuánu (na lodi nebo v hotelu). V brzkých ranních hodinách odjezd z Asuánu a přejezd do Abu Simbel - monumentálních a úchvatných chrámů faraóna Ramzese II. a jeho manželky Nefertari. Následně přejezd do města Edfú, kde uvidíte chrám boha Hora. Cena zahrnuje 2 obědy, večeři a snídani.
Cena cca 250 USD/os.

Super safari 
Zažijte skvělé dobrodružství v srdci východní pouště. Super Safari je skvělou zábavou pro celou rodinu. Program zájezdu zahrnuje cca 30 min. přejezd na čtyřkolce a projížďku na velbloudech v poušti, následně přejezd džípem do beduínské vesnice, kde uvidíte pouštní život, ochutnáte lahodný čaj. Na konci tohoto vzrušujícího dne uvidíte západ slunce v poušti a ochutnáte skutečnou beduínskou grilovanou večeři s orientální show. Cena cca 55 USD/os. 

Další možnost výletu

Quad Moto (cca 60 USD/os.)

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 6 účastníků) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Egyptě obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč