Adele Beach Obrázek0
Adele Beach Obrázek1
Adele Beach Obrázek2
Adele Beach Obrázek3
Adele Beach Obrázek4
Adele Beach Obrázek5
Adele Beach Obrázek6
Adele Beach Obrázek7
Adele Beach Obrázek8
Adele Beach Obrázek9
Adele Beach Obrázek10
Adele Beach Obrázek11
Adele Beach Obrázek12
Adele Beach Obrázek13
Adele Beach Obrázek14
Adele Beach Obrázek15
Adele Beach Obrázek16
Adele Beach Obrázek17
Adele Beach Obrázek18
Adele Beach Obrázek19
Adele Beach Obrázek20
Adele Beach Obrázek21
Adele Beach Obrázek22
Adele Beach Obrázek23
Adele Beach Obrázek24
Adele Beach Obrázek25
Adele Beach Obrázek26
Adele Beach Obrázek27
Adele Beach Obrázek28
Adele Beach Obrázek29
Adele Beach Obrázek30
Adele Beach Obrázek31
Adele Beach Obrázek32
Adele Beach Obrázek33
Adele Beach Obrázek34
Adele Beach Obrázek35
Adele Beach Obrázek36
Adele Beach Obrázek37
Adele Beach Obrázek38
Adele Beach Obrázek39

Adele Beach

Řecko - Kréta - Chania
Pobytový
Pláž do 100 m
Přímo na pláži
Bestseller
Bazén se sladkou vodou
Wi-Fi
Výhled na moře

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Čtyřhvězdičkový hotel Adele Beach Hotel & Bungalows se nachází na písečné pláži v historickém řeckém městě Rethymnon na severu Kréty. Nachází se asi 1 km od centra Platanes, asi 5 km od půvabného Rethymna, asi 72 km od letiště Chania, asi 75,5 km od letiště Heraklion a asi 59 km od přístavu Souda. V blízkosti pláže Adele najdete obchody, restaurace, taverny, cestovní kanceláře a další.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou taxu ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži v ceně (omezená dostupnost).

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, lobby, bazén, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky k bazénu (záloha 10 EUR), bary, restaurace, úschovna zavazadel, satelitní TV, miniknihovna, business centrum, poštovní služby, směnárna na recepci, lékařské služby (za poplatek), čistírna (za poplatek), parkoviště.

Internet

V celém komplexu je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Catering

Hlavní restaurace nabízí řeckou a mezinárodní kuchyni formou bufetu (snídaně 7:00-10:00, oběd 12:30-14:30, svačiny 16:00-17:00, večeře 18:30-21:30) s různými kulinářskými možnostmi, každý den jiné menu a živá kuchyně. Všechna jídla formou bufetu zahrnují také vegetariánská jídla. Při večeři je vyžadováno formální oblečení (dlouhé kalhoty pro muže).
Hlavní bar - bar u bazénu s kávou, čajem, džusy a dalšími nápoji a koktejly (10:00-02:00, verze all inclusive do 23:00).
Lobby bar - koktejly a široký výběr vín a šampaňského (18:00-01:00).
Bar u bazénu (10:00-18:00).

Sportovní a animační program

Žádný animační program. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty (za poplatek).

 

Webové stránky

https://www.adelebeach.gr/

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Adele Beach je ideální letovisko doporučované zejména párům, které si chtějí pohodlně odpočinout a užít si okolní atrakce. Obrovskou předností tohoto hotelu je jeho poloha na krásné písečné pláži.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč