Dessole Malia Beach Obrázek0
Dessole Malia Beach Obrázek1
Dessole Malia Beach Obrázek2
Dessole Malia Beach Obrázek3
Dessole Malia Beach Obrázek4
Dessole Malia Beach Obrázek5
Dessole Malia Beach Obrázek6
Dessole Malia Beach Obrázek7
Dessole Malia Beach Obrázek8
Dessole Malia Beach Obrázek9
Dessole Malia Beach Obrázek10
Dessole Malia Beach Obrázek11
Dessole Malia Beach Obrázek12
Dessole Malia Beach Obrázek13
Dessole Malia Beach Obrázek14
Dessole Malia Beach Obrázek15
Dessole Malia Beach Obrázek16
Dessole Malia Beach Obrázek17

Dessole Malia Beach

Řecko - Kréta - Heraklion - Malia
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness
Přímo na pláži
Doporučený
Bezplatné lehátka
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Nachází se uprostřed nádherných upravených zahrad v klidném zákoutí přímo na pláži. Od centra města Malia ho dělí 10 minut chůze. Letiště Heraklion je vzdáleno přibližně 32 km.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Písčitá pláž dlouhá přibližně 800 m. Lehátka a slunečníky - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Postaveno v tradičním řeckém stylu. Recepce s nepřetržitým provozem, lobby, výtah, hlavní restaurace, restaurace Taverna, bar u bazénu, bar na pláži, velký bazén s oddělenou dětskou částí, venkovní bazén. Hotel přijímá karty Visa a MasterCard.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All inclusive - stravování formou bufetu v hlavní restauraci: snídaně (07:00-10:00) - včetně. chléb, jogurt, sýr, ovoce, palačinky, cereálie, omelety; pozdní snídaně (10:00-11:00); občerstvení (11:00-15:00 v restauraci Taverna, 11:00-16:00 podávané v baru u bazénu); oběd (13:00-15:00) podávaný v hlavní restauraci nebo v Taverně; odpolední čaj (16:00-17:00) - mj.včetně zákusků, dezertů, kávy podávaných v Taverně; večeře (19:00-21:30) - včetně teplých předkrmů, hlavních jídel, salátů, ovoce - vyžaduje se formální oblečení. Kromě toho široký výběr místních alkoholických a nealkoholických nápojů, káva, čaj v určených barech v hotelu. Jednou za pobyt - možnost ochutnat večeři v restauraci a la carte (nutná předchozí rezervace).

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá animační a sportovní program pro děti i dospělé: ranní gymnastika, vodní gymnastika, strečink, plážový volejbal, travní tenis, stolní tenis, minigolf a večery s živou hudbou. Pro děti je k dispozici miniklub (14:30-17:00). Za poplatek: vodní sporty, sauna, vířivka, kosmetické procedury, masáže.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Vhodné místo pro ty, kteří hledají dobrý standard zaručující pohodlnou dovolenou. Velkou předností tohoto místa je jeho poloha přímo na krásné písečné pláži a bohaté all inclusive.

.

Umiestnenie

Nachází se uprostřed nádherných upravených zahrad v tichom zákutí priamo na pláži. Z centra mesta Malia ho delí 10 minut chôdze. Letisko Heraklion je vzdálené přibližně 32 km.

Poznamenávame, že cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 7 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

Webová lokalita Stravovanie

All inclusive - stravovanie formou bufetu v hlavnej reštaurácii: raňajky (07:00-10:00) - vrátane. chlieb, jogurt, syr, ovocie, palačinky, cereálie, omelety; neskoré raňajky (10:00-11:00); občerstvenie (11:00-15:00 v restauraácii Taverna, 11:00-16:00 hod:obed (13:00-15:00) podávaný v hlavní restauraácii alebo v Taverne; popoludňajší čaj (16:00-17:00) - okrem iného.včetně koláčov, dezertov, kávy podávaných v Taverne; večera (19:00-21:30) - včetně teplých předjedál, hlavních jedál, šalátov, ovocia - vyžaduje sa formálne oblečenie. Kromě toho široký výběr místních alkoholických a nealkoholických nápojů, káva, čaj v určených baroch v hotelu. Raz za pobyt - možnosť vyskúšať večeru v reštaurácii a la carte (nutná predchádzajúca rezervácia).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Postavený v tradičnom gréckom štýle. Recepcia s nepretržitou prevádzkou, vstupná hala, výťah, hlavná reštaurácia, reštaurácia Tavern, bar pri bazéne, bar na pláži, veľký bazén s oddelenou detskou časťou, vonkajší bazén. Hotel prijíma karty Visa a MasterCard.

.
Podľa nášho názoru

Vhodné místo pro ty, kteří hledají dobrý standard zaručujúci pohodlnú dovolenku. Veľkou prednosťou tohto miesta jeho poloha priamo na krásnej piesočnatej pláži a bohatý all inclusive.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace


Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.


Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč