Vše co potřebujete vědět o zájezdu
Hotel
- Vzdálenost na letiště na Maltě je přibližně 15 km.
- Do St. Julian’s se lze dostat městskou dopravou asi za 10 minut, do Sliemy přibližně za 20 minut a do Valletty asi za 45 minut.
- Autobusová zastávka se nachází asi 300 metrů od hotelu.
- Ubytování se nachází v městečku Mellieha na severu ostrova.
- V blízkém okolí jsou restaurace a obchody s potravinami.
- Pláž St. George’s Bay je vzdálena přibližně 700 metrů od hotelu.
- Hotel je přizpůsoben pro osoby se zdravotním postižením.
- Písečná, široká a soukromá pláž Golden Bay přímo u hotelu.
- Lehátka a slunečníky jsou v ceně.
- Vodní sporty jsou za příplatek.
- Recepce 24/7, výtah.
- 2 bazény: krytý bazén a venkovní bazén.
- Atrakce pro dospělé: SPA (za poplatek).
- Restaurace: 4 restaurace, 3 bary.
- Další informace: concierge, pokojová služba (za poplatek), půjčovna aut a kol (za poplatek), prádelna (za poplatek), úschovna zavazadel, hlídání dětí (za poplatek).
- Bezplatná Wi-Fi síť je dostupná v celém hotelu.
Typy stravování a jídla:
- Snídaně formou bufetu: ve všední dny 07:30–10:30, o víkendech 07:30–11:00. Nápoje: káva, čaj.
Restaurace:
- Hlavní bufetová restaurace Flavours, podává snídaně a obědy, otevřena 07:30–21:30.
- Středomořská restaurace Agliolio, podává obědy a večeře, otevřena 12:00–22:00.
- Indická restaurace Essence of India, podává večeře, otevřena 18:30–22:00.
- MedAsia Golden Sands, středomořská kuchyně, koktejly, Aperol, vína, podává obědy a večeře, otevřena 10:00–22:00.
- Bary:
- Mokka Lounge Bar, podává koktejly, vína a čaj, otevřen 9:00–23:00.
- Essence Bar, podává koktejly a vína, otevřen 18:30–22:00.
- Lagoon Bar, podává koktejly a drinky, otevřen sezónně 11:00–17:00.
Další informace:
- K dispozici je dětské menu, bezlepková, vegetariánská, veganská a bezlaktózová strava.
- Restaurace a bary à la carte jsou za příplatek.
Pro všechny: víceúčelové hřiště, kulečník, herna, stolní tenis, běžecká dráha, tenisový kurt, denní animační program dle rozpisu, aqua aerobik, bingo, fotbal.
Pouze pro dospělé: SPA (krytý bazén, ajurvédské centrum, turecké lázně, vířivka, sauna, nonstop fitness centrum), protahovací cvičení.
Pro děti: dětský klub, výtvarné aktivity, vodní pólo, hry, kvízy, vědecké experimenty, kino, soutěže, mini disco, bowling, malování na obličej.
******
Elegantní, moderní hotel nabízí výjimečné zážitky v blízkosti mnoha atrakcí. Díky výhodné poloze mohou hosté využívat různé aktivity, které potěší jak dospělé, tak i děti. Je to skvělá volba pro rodiny hledající komfort i zábavu na jednom místě. Hotel vyniká mezi konkurencí a nabízí nezapomenutelné chvíle pro všechny návštěvníky.
Povinná turistická daň (od 18 let) se platí na místě: do 30.06.2026 činí 0,50 EUR/os./noc, a od 01.07.2026 se zvyšuje na 1,50 EUR/os./noc.
Program:
Cena
Cena zahrnuje: přelet letadlem, transfer letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu na 7 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravování jiné než uvedené v popisu stravování v jednotlivých hotelech, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje.
Program
Den 1
Odlet z Polska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stánku Rainbow na letišti. Aktuální letové řády najdete na: r.pl/rozklady.
Den 2 - 7
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.
Den 8
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.
Jiné
Minimální počet osob pro realizaci zájezdu je 60 osob.