Domes Aulus Zante Obrázek0
Domes Aulus Zante Obrázek1
Domes Aulus Zante Obrázek2
Domes Aulus Zante Obrázek3
Domes Aulus Zante Obrázek4
Domes Aulus Zante Obrázek5
Domes Aulus Zante Obrázek6
Domes Aulus Zante Obrázek7
Domes Aulus Zante Obrázek8
Domes Aulus Zante Obrázek9
Domes Aulus Zante Obrázek10
Domes Aulus Zante Obrázek11
Domes Aulus Zante Obrázek12
Domes Aulus Zante Obrázek13

Ostrovy Eptanisa

Řecko - Zakynthos - Laganas
Poznávací + pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Hotel Elite
Exkluzivní, 5*
Domácí zvířata
Doporučujeme
Bazén
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Informace o hotelech

Poloha
Luxusní hotel Domes Aulus Zante po rekonstrukci. Hotel byl otevřen v červenci 2022. Hotel je po změně majitele (ex. Zante Beach Resort). Je obklopen upravenými zahradami a nachází se přímo v krásné zátoce Laganas u písečné pláže. Rušné centrum nočního života je 1 km od hotelu (bary a noční kluby) a letiště cca 8 km.

Pláž
Velká písečná pláž se nachází cca 40 m od hotelu s mnoha bary a restauracemi v okolí. 

Vybavení
Recepce 24h s prostornou lobby, 3 restaurace, 2 bary, Wellness & SPA zóna, venkovní bazén a bar pouze pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, posilovna, hřiště pro děti. Plážové osušky jsou bez příplatku. Možnost příjezdu se psem do 6 kg (za poplatek 20 EUR/den plus 100 EUR za úklid). Pes nemůže být ve veřejných prostorách hotelu - např. restaurace, bazény, bary. 

Strava
All Inclusive. Snídaně podávané v hlavní restauraci (07:00-10:30), obědy a večeře formou bufetu (velký výběr vegetariánských jídel, tradiční místní kuchyně). Speciálně připravený bufet s pokrmy pro děti. 1x týdně tématický večer. Občerstvení, káva a zákusky podávané ve vybraných barech v určených časech. Alkoholické nápoje (zahraniční i místní) jsou servírovány od 10:30 do 24:00. Možnost využití nabídky restaurace Meze v rámci jedné večeře z balíčku.

Pro hosty zóny Cool living selection: platí všechny prvky programu All Inclusive. Navíc: jeden oběd během pobytu v restauraci Caretta u pláže, jeden oběd a'la carte během pobytu v restauraci Meze, jedna večeře během pobytu v restauraci Lanolia (pouze pro dospělé).  

Sport a zábava
Dětská zóna: lanový park, dětské hřiště. Jsou organizovány také aktivity pouze pro dospělé, jako např. pilates a jóga - podrobný rozvrh najdete v hotelu. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.domesresorts.com/domesauluszante/

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Hotel Domes Aulus Zante je známý svou skvělou polohou - nachází se přímo u krásné pláže, v obklopení bujné zeleně. Hotel leží uprostřed 230 akrů svěžího lesa a nabízí prostorné rodinné pokoje se soukromými terasami, vynikající gastronomii a krásnou dlouhou písečnou pláž.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Hotel

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč