Labranda Blue Bay Resort Obrázek0
Labranda Blue Bay Resort Obrázek1
Labranda Blue Bay Resort Obrázek2
Labranda Blue Bay Resort Obrázek3
Labranda Blue Bay Resort Obrázek4
Labranda Blue Bay Resort Obrázek5
Labranda Blue Bay Resort Obrázek6
Labranda Blue Bay Resort Obrázek7
Labranda Blue Bay Resort Obrázek8
Labranda Blue Bay Resort Obrázek9
Labranda Blue Bay Resort Obrázek10
Labranda Blue Bay Resort Obrázek11
Labranda Blue Bay Resort Obrázek12
Labranda Blue Bay Resort Obrázek13
Labranda Blue Bay Resort Obrázek14
Labranda Blue Bay Resort Obrázek15
Labranda Blue Bay Resort Obrázek16
Labranda Blue Bay Resort Obrázek17
Labranda Blue Bay Resort Obrázek18
Labranda Blue Bay Resort Obrázek19
Labranda Blue Bay Resort Obrázek20
Labranda Blue Bay Resort Obrázek21
Labranda Blue Bay Resort Obrázek22
Labranda Blue Bay Resort Obrázek23
Labranda Blue Bay Resort Obrázek24
Labranda Blue Bay Resort Obrázek25
Labranda Blue Bay Resort Obrázek26
Labranda Blue Bay Resort Obrázek27
Labranda Blue Bay Resort Obrázek28
Labranda Blue Bay Resort Obrázek29

Labranda Blue Bay Resort

Řecko - Rhodos
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Blízko letiště, krátký transfer
Přímo na pláži
FIGLOKLUB polští animátoři
Aquapark
Skluzavky
Bezplatné lehátka
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komfortní hotel se nachází asi 3 km od města Ialyssos (taverny, restaurace, bary a obchody) a asi 10 km od hlavního města ostrova Rhodos Town s krásným starým městem. Je pohodlně spojen s centrem Kremasti, Ialyssosu a Rhodosu veřejnou dopravou (autobusová zastávka je vzdálena asi 500 m od hotelu). Vzdálenost od letiště Rhodos je přibližně 10 km. (transfer trvá přibližně 25 minut).

UPOZORNĚNÍ: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písčito-oblázkové pláži s kamenitým sestupem do moře (doporučujeme bezpečnostní obuv). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Hotel se skládá ze 3 částí: hlavní budovy, vedlejší budovy Garden a bungalovů.

Recepce s nepřetržitým provozem, 2 výtahy v hlavní budově, hlavní restaurace v hlavní budově a v části Garden, restaurace a'la carte: italská, řecká a burger house (jeden vstup na pobyt do jedné z těchto restaurací je zahrnut v all inclusive), bar u bazénu, bar na pláži, bar v části Garden a také u aquaparku. Dále 3 bazény pro dospělé (sladká voda, otevřeno 10:00-18:00, hloubka 1,6 m), včetně krytého bazénu ve Spa (pouze pro dospělé, sladká voda, hloubka 1,65 m), 2 brouzdaliště pro děti (sladká voda, otevřeno 10:00-18:00, hloubka 0,15-0,75 m). Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, půjčovna aut, obchod se suvenýry, minimarket, butik, půjčovna kol u hotelu, bankomat, parkoviště (zdarma). Pro děti:

.

Internet

WiFi ve veřejných prostorách zdarma.

Catering

All inclusive: snídaně formou bufetu (7:00-10:00), kontinentální snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30). Kromě toho občerstvení mezi hlavními jídly během dne - pizza, saláty (10:00-22:00 ). V určených barech se podávají místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Kromě toho je k dispozici italská restaurace (12:00-23:00), řecká taverna - nutná rezervace předem (19:00-22:00) a Burger House v budově Garden (18:30-21:30).

Sportovní a animační program

Denní a večerní animace, jednou týdně řecký večer. Zdarma: plážový volejbal, basketbal, aerobik, vodní pólo, šipky, petanque, tenisový kurt, stolní tenis, také aquapark v bezprostřední blízkosti hotelu (otevřeno 10:00-18:00, neomezený počet vstupů v rámci all inclusive pro všechny typy pokojů). Za příplatek: lázeňské centrum a centrum vodních sportů na pláži.

Webové stránky Místní kategorie

****+

Podle našeho názoru

Hotel doporučujeme zejména rodinám s dětmi, protože má k dispozici rodinné pokoje, aquapark a další atrakce pro děti i dospělé. Navíc díky chutné kuchyni a skvělé atmosféře se čas strávený v hotelu stane nezapomenutelným dobrodružstvím.

.

Umiestnenie

Komfortní hotel se nachází asi 3 km od města Ialyssos (taverny, restaurace, bary a obchody) a asi 10 km od hlavního města ostrova Rhodos s krásným starým městem. Je pohodlne spojený s centrom Kremasti, Ialyssos a Rhodosu verejnou dopravou (autobusová zastávka je vzdálená asi 500 m od hotelu). Vzdialenost od letiska Rhodos je přibližně 10 km. (transfer trvá přibližně 25 minut). UPOZORNĚNÍ: Cena nezahálí místnu turistickou daň vo výške 4 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Denní a večerní animácia, raz týždenne grécky večer. Zdarma: plážový volejbal, basketbal, aerobik, vodní pólo, šípky, boules, tenisová bunda, stolní tenis, také aquapark v bezprostřední blízkosti hotelu (otevřeno od 10:00 do 18:00, nelékařský vstup v rámci all inclusive pro všechny typy pokojů). Za příplatok: kúpeľné centrum a centrum vodných športov na pláži.

.
Stravovanie

Všetko zahàňa: raňajky formou buetu (7:00-10:00), kontinentálne raňajky (10:00-10:30), obed (12:30-14:30) a večeru (18:30-21:30). Kromě toho občerstvenie medzi hlavnými jedlami počas dňa - pizza, šaláty (10:00-22:00 ). V určených baroch hotela sa podávajú miestne nealkoholické a miestne alkoholické nápoje (10:00-23:00). Kromě toho je k dispozici talianska reštaurácia (12:00-23:00), grécka taverna - nutná rezervácia vopred (19:00-22:00) a Burger House v budove Garden (18:30-21:30).

Miestna kategória

****+

K dispozícii pre hostí

Hotel sa skladá z 3 častí: hlavnej budovy, vedľajšej budovy Garden a bungalovov.

Prevádzka recepce s nepřetržitou provozkou, 2 výtahy v hlavní budově, hlavní restaurace v hlavní budově a v části Garden, restaurace a'la carte: (jeden vstup za pobyt do jedné z těchto restauraácií je zahrnutý v all inclusive), bar pri bazéne, bar na pláži, bar v časti Garden a tiež pri aquaparku. Kromě toho 3 bazény pre dospelých (sladká voda, otevřené 10:00 - 18:00, hĺbka 1,6 m) vrátane vnútorného bazéna v kúpeľoch (len pre dospelých, sladká voda, hĺbka 1,65 m), 2 detské bazény (sladká voda, otevřené 10:00 - 18:00, hĺbka 0,15 - 0,75 m). Ležadlá a slnečníky pri bazénoch zdarma, požičovňa áut, obchod so suvenírmi, minimarket, boutique, požičovňa bicyklov pri hoteli, bankomat, parkovisko (zdarma). Pre deti:

.
Podľa nášho názoru

Hotel doporučujeme zejména rodinám s dětmi díky dostupnosti rodinných pokojů, aquaparku a dalším atrakcím před dospělými i dětmi. Kromě toho sa vďaka chutnej kuchyni a skvelej atmosfére stane čas strávený v hoteli nezabudnuteľným dobrodružststvom.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

RHODOS - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Rhodos
Ostrov slunce je největší ze 12 ostrovů Dodekanés. Vzhledem ke své geografické poloze má velice bouřlivou historii, což se projevilo jak na památkách, tak v kultuře i kuchyni. Najdeme zde památky spojené s Řeky, Johanity a Turky, kteří po staletí bojovali o tento kus země. Dnes je ostrov turistickým rájem se 300 slunečnými dny v roce a mnoha památkami, které nelze během Vaší dovolené opomenout.

Město Rhodos
Největší město na ostrově a zároveň také hlavní město, které každoročně navštíví tisíce turistů. Největším lákadlem města Rhodos je středověké Staré město obklopené rozsáhlými obrannými hradbami s nejvýznamnější památkou - Palácem velkých mistrů, který byl postaven maltézskými rytíři. Ve Starém městě však nejsou jen památky a muzea. V uzoučkých uličkách starého města naleznete mnoho malých obchodů, galerií a barů s úžasnou atmosférou. Stojí také za to vyzkoušet místní speciality v jedné z mnoha restaurací či taveren - mnoho z nich láká zákazníky svými panoramatickými terasami s nádherným výhledem na dlážděné uličky a přístav. Město Rhodos je také skvělým místem pro noční život. Každý návštěvník ocení atmosféru hlavního města ostrova - moderní doba se zde mísí s bohatou historií ostrova a procházky po starém městě vzbuzují dojem, že se zde zastavil čas!

Lindos
Druhé nejdůležitější město na ostrově, hned po Rhodosu. Městečko je skutečným symbolem ostrova Rhodos. Nachází se na kopci, nad kterým se tyčí Akropolis s ruinami chrámu bohyně Athény, odkud je úžasný výhled na tyrkysové barvy moře v zálivu sv. Pavla. Lindos je labyrintem úzkých dlážděných uličkek a malých bílých domů. Je také přehlídkou galerií s místní keramikou a šperky. Stojí za to si na chvíli posedět v některé z místních taveren a pocítit atmosféru města, které kdysi bývalo mekkou umělců. V Lindosu jsou také skvělé pláže a krásný záliv Vlycha.

Falliraki
Nachází se 12 km od města Rhodos a je centrem zábavy ostrovanů a turistů. Krásná několik kilometrů dlouhá upravená pláž a nespočet barů, obchodů, taveren a barů budí dojem, že toto letovisko nikdy nespí. Na okraji Faliraki je jeden z největších vodních parků v Evropě. Skvělé místo pro mladé lidi, kteří jsou rádi v centru dění prázdninových radovánek.

Ialyssos
Malé letovisko se nachází na severním pobřeží cca 8 km od hlavního města ostrova -města Rhodos. Je to opravdu příjemné místo, ideální pro ty, kteří vyhledávají zábavu a velký výběr vodních sportů - díky místnímu klimatu a dostatečně silným větrům má právě Ialyssos výborné podmínky pro windsurfing. Podél pobřežní promenády je navíc mnoho kaváren, hospůdek a restaurací, které jsou místem setkání nejen turistů, ale i místních obyvatel.

Ixia
Moderní turistické letovisko - skvělé místo, zejména pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a pohodě, ale zároveň ve víru a zábavy a různých atrakcí, které proslavily město Rhodos (do hlavního města ostrova cca 4 km). Díky oblázkovo-písčité pláži, blankytně modrému moři a bohaté nabídce vodních sportů je letovisko ideálním místem pro návštěvníky všech věkových kategorií. 

Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Vratislav. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč