Evropa a Orient 2020/21

                                                        

Podrobné podmínky akce od 28.8.2020 do 21.9.2020

I. Obecná ustanovení

1.    Organizátorem akce je Rainbow Tours S.A. se sídlem v Lodži (90-361) na ul. Piotrkowska 270, zapsaná v obchodním rejstříku XX národního soudního rejstříku vedeném Okresním soudem pro Lodž-Śródmieście pod číslem KRS 0000178650, dále jen Organizátor/Rainbow.
2.    Využitím akce klient akceptuje podmínky akce.
3.    Akce je platná do 21.9.2020.

II. Sleva až 500 PLN 
1.    Akce se vztahuje na zájezdy Rainbow z nabídky Evropa a Orient 2020/21. Nevztahuje se na nákup letenek. Akce se vztahuje pouze na individuální rezervace.
2.    Klienti, kteří si zakoupí zájezd od Rainbow z nabídky Evropa a Orient 2020/21 v termínu od 28.8.2020 do 21.9.2020, mohou počítat s dodatečnou slevou až 500 PLN.
3.    Dodatečná sleva se vztahuje na plně platící osoby. Nevztahuje se na osoby na přistýlce ani na děti.
4.    Výše slevy se může lišit v závislosti na nabídce, tzn. typu zájezdu, destinaci a termínu. Aktuální ceny zájezdů a výše slev jsou k dispozici v prodejních sítích Rainbow a na webových stránkách rainbowtours.cz.
5.    Klienti, kteří mají Kartu Stálého Klienta získají dodatečnou slevu 2 %.

III. Stálí klienti si mohou vybrat 1 ze 2 níže uvedených bonusů
A). První bonus
Možnost výběru místa v letadle na vybraných letech - zdarma! Týká se míst „standard“ u charterových letů
1.    Výběr sedadla v letadle - zdarma - týká se přeletů realizovaných charterovými lety s možností výběru místa v letadle - služby seating. V případě charterů se jedná o místa STANDARD.
2.    Akce se vztahuje pouze na poplatek za výběr místa v letadle - službu seating. Nevztahuje se na doplatek za samotné místo (třídu), např. doplatek do třídy Premium nebo doplatek do třídy Business.
3.    Počet míst v letadle, na které se vztahuje bonus je omezený. Podrobné informace týkající se doplatku do tříd najdete na webových stránkách rainbowtours.cz.
4.    Výběr místa v letadle zdarma (bonus) mohou využít všechny osoby uvedené na jedné smlouvě o zájezdu, z nichž alespoň jedna osoba musí být držitelem aktivní Karty Stálého Klienta.
5.    Abyste mohli využít bonus – možnost bezplatného výběru místa v letadle, je třeba během rezervace vložit číslo Karty Stálého Klienta a vybrat příslušný bonus. Následně je třeba vybrat místo. Po založení rezervace již nelze bonus později dodat.
6.    V případě, že není možný výběr místa v letadle se službou seating, platí standardní ceníky dostupné na webových stránkách rainbowtours.cz.
7.    Zrušení rezervace nebo stornování zájezdu ze strany klienta se rovná zrušení bonusu a služby seating.
8.    V případě zrušení zájezdu ze strany Rainbow nebo využití klientem bezplatné změny rezervace a výběru jiného zájezdu z nabídky Rainbow, bude možnost výběru místa pouze v případě dostupnosti míst v letadle pro daný zájezd.  V případě, že v původní rezervaci byli vybraná místa ve vyšší třídě, a u nově vybraného zájezdu nebudou tyto místa již k dispozici, bude možnost výběru místa zdarma omezena na aktuálně dostupná sedadla.
9.    V případě změny typu letadla, dopravce nebo změny přepravy z charteru na nákup míst přes Rainbow přímo od dopravce nebo jiným tour operátorem se bude Rainbow snažit o zachování služeb a bonusu, ale nemůže garantovat původně rezervovaná sedadla.

B). Druhý bonus
Parkování u letiště zdarma!

1.    V akci nabízíme možnost rezervace místa EKO na parkovišti START PARKING u vybraného letiště v Polsku zdarma. Jedna rezervace má nárok na jedno parkovací místo.
2.    Dostupnost parkovacích míst je omezená.
3.    Akce se týká pouze rezervací provedených od 28.8.2020 do 21.9.2020.
4.    Možnost využití bonusu – bezplatného parkovacího místa, je k dispozici pouze a výhradně během provádění rezervace.
5.    Abyste mohli využít bonus - bezplatné parkovací místo, je třeba během rezervace vložit číslo Karty Stálého Klienta a vybrat příslušný bonus. Po založení rezervace již nelze bonus později dodat.
6.    Akce se vztahuje na všechna letiště v Polsku, z nichž Rainbow nabízí odlety v sezóně Zima 2020/21.
7.    Zrušením rezervace nebo stornováním zájezdu ze strany klienta se ruší rezervace parkingu.
8.    V případě zrušení zájezdu ze strany Rainbow nebo využití bezplatné změny rezervace a výběru jiného zájezdu v rámci akce nebo zrušení odletu z daného letiště zůstává klientovi bonus - bezplatné parkovací místo na parkovišti u vybraného letiště, jsou-li dostupná místa.

9.    Jak zarezervovat parkování:
a)    Nejpozději do 3 dnů od potvrzení rezervace bude zaslán e-mail s promo kódem na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Za správné uvedení e-mailové adresy zodpovídá klient. Při uvedení chybné e-mailové adresy nebude promo kód odeslán.
b)    Na webové stránce https://parkingi.r.pl/ vyhledejte parkoviště u vybraného letiště a vyberte datum příjezdu a odjezdu.
c)    Při vyplňování rezervace parkingu vyberte „Mam kod promocyjny“ (= „Mám promo kód“), zadejte promo kód a klikněte na „Uzyj kodu“ (= „Uplatnit kód“).
d)    Po provedení rezervace obdržíte e-mailem potvrzení.
e)    Vytiskněte si parkovací voucher a ukažte jej při vjezdu na parkoviště.

IV. Bonusy pro všechny! 
A)
 Snížená záloha na nákup zájezdu
Nevztahuje se pouze na nákup letenek a skupinových zájezdů.
1.    Výše zálohy na nákup zájezdu v akci je 20 % z celkové hodnoty smlouvy do 21.9.2020
2.    Částka, termíny a způsob platby zbývající části ceny jsou uvedeny ve smlouvě o zájezdu a ve VPÚ Rainbow.

C) Garance nejnižší ceny
1.    Klientům, kteří si zakoupí jakýkoliv zájezd z nabídky Rainbow Evropa a Orient 2020/21 v předprodeji, tzn. od 28.8.2020 do 21.9.2020, garantujeme nákup za nejnižší cenu, stejně jako širokou nabídku termínů, destinací a hotelů. Akce se nevztahuje na samotný nákup letenek a skupinové objednávky (od 21 osob).
2.    V případě, že cena zakoupeného zájezdu bude nižší, vrátíme klientům cenový rozdíl.
3.    Garance se nevztahuje na nabídky Last Minute a zahrnuje pouze nabídku Rainbow.
4.    Garance je platná po celou dobu trvání akce.

V. Doplňující informace týkající se akcí uvedených v podmínkách 
1.    Počet akčních míst je omezen. Akce může být zastavena nebo změněna na některé zájezdy, termíny a služby před původně plánovaným datem ukončení akce, aktuální informace o rozsahu akce najdete v prodejní síti Rainbow a na webových stránkách rainbowtours.cz.
2.    Akce se týká pouze jednotlivých rezervací. Neplatí pro skupinové objednávky (od 21 osob) - v případě skupin je cena stanovena samostatně a může být vyšší. Na skupinové rezervace se také nevztahují další benefity/služby. V případě skupinových rezervací musí být cena vždy dohodnuta s Oddělením skupinových rezervací.
3.    Výše jsou uvedeny maximální platné slevy. Slevy se mohou lišit pro jednotlivé destinace, termíny nebo hotely. Informace o aktuálních cenách a výši slev/srážek jsou k dispozici v prodejní síti Rainbow a na webových stránkách rainbowtours.cz.

VI. Reklamace
1.    Případné nároky, reklamace, připomínky a výhrady/stížnosti týkající se průběhu akce lze podat zasláním doporučeného dopisu na adresu hlavního sídla Rainbow v Lodži (ul. Piotrkowska 270, 90-361 Łódź, Polska) do 14 dnů od ukončení akce. 
2.    V případech, které nejsou uvedeny v podmínkách akce, se mohou vztahovat ustanovení Všeobecných podmínek účasti na zájezdech organizovaných přes Rainbow. 

  

                                                 

 

 

 

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč