Exotika Second Minute

PODROBNÉ PODMÍNKY AKCE SECOND MINUTE EXOTIKA 2019/20


1. SKVĚLÉ SLEVY!

Při koupi zájezdu v SECOND MINUTE, tzn. do 24.6.2019, lze získat slevu až 800 PLN/os. (cca 4 900 Kč). Výše slevy závisí na vybrané nabídce, destinaci, termínu a hotelu. Nezaručujeme maximální slevy na všechny nabídky.
Výše ​​slevy se může během trvání akce změnit.
Sleva se týká osob, které platí plnou cenu. Netýká se osob na přistýlkách a dětí.


2. POJIŠTĚNÍ STORNA ZÁJEZDU TU EUROPA ZDARMA!

K zajištění ochrany klienta v případě, kdyby z nějakých náhodných důvodů musel odstoupit od smlouvy o zájezdu nebo přerušit svou dovolenou, nabízíme POJIŠTĚNÍ STORNA ZÁJEZDU 100 % poskytované společností TU Europa S.A. zdarma pouze do 24.6.2019.
Podrobné podmínky pojištění se nachází v prodejní síti Rainbow.
 

3. VÝBĚR MÍSTA V DREAMLINERU ZA 49 PLN!

V SECOND MINUTE si lze vybrat své oblíbené místo během cesty DREAMLINEREM ve třídě ECONOMY na vybraných letech (Kuba, Mexiko, Thajsko, Vietnam, Dominikánská republika, Indie-Goa) již za 49 PLN/1 směr/osoba (299 Kč/1 směr/osoba).  Doporučujeme si pospíšit, protože počet míst za tak dobrou cenu je omezen!
Možnost výběru místa za akční cenu 49 PLN je k dispozici pouze a výhradně v době rezervace. Po provedení výběru je možná změna míst, ale již za standardní (neakční) cenu.
Zrušení rezervace nebo odstoupení klienta ze zájezdu se rovná zrušení zvoleného místa v letadle.
V případě využití záruky bezplatné změny rezervace a výběru jiné nabídky, které se týká možnost výběru místa ve třídě ECONOMY (seznam destinací v bodě 1), garantujeme výběr pouze z míst, která jsou k dispozici v daném okamžiku se zachováním akční ceny 49 PLN. V případě výběru jiné destinace, na kterou tuto službu nenabízíme, nebo nedostatku uspokojivých míst pro klienta, bude vrácena cena seatingu. V případě zrušení zájezdu ze strany Rainbow a výběru jiného zájezdu ze strany klienta platí aktuální cena seatingu.
V případě zájmu o výběr místa v letadle je potřeba sdělit tento požadavek prodejci při zakládání rezervace.

 

4. VOUCHER NA EXOTIKU LIGHT!
 

Cena od/osoba

Cena do/osoba

Hodnota voucheru

0 PLN

2 500 PLN

100 PLN

2 501 PLN

3 500 PLN

150 PLN

3 501 PLN

 

200 PLN

 

Během akce SECOND MINUTE každá plně platící osoba (bez přistýlek), která zakoupí zájezd z nabídky LÉTO 2019 (s výjimkou samotných přeletů), získá voucher na nákup zájezdu z nabídky EXOTIKA LIGHT ze sezóny Exotika 2019/20. Akce se týká pouze nových a ne již založených/potvrzených rezervací.
Hodnota voucheru závisí na ceně zájezdu za osobu. Podrobné informace se nachází ve výše uvedené tabulce!
Voucher lze využít do 30.6.2019. Po tomto datu končí jeho platnost. Voucher je nepřenosný, může ho využít pouze osoba, jejíž jméno je uvedeno na voucheru.
Společně se zakoupením zájezdu EXOTIKA LIGHT a využitím voucheru obdrží klient Garanci bezplatné změny rezervace ve verzi KOMFORT zdarma. To znamená, že do 30 dní před odjezdem může změnit rezervaci a vybrat si například jinou nabídku. Pouze v této akci je možná změna nejen v rámci nabídky Exotika 2019/20, ale také Léto 2020. Ostatní podmínky garance se nemění a jsou dostupné v prodejní síti Rainbow.
V případě zájmu klienta o využití voucheru je třeba se obrátit na prodejce Rainbow a požádat o nanesení slevy na založenou rezervaci a Garanci bezplatné změny rezervace ve verzi „Komfort“ zdarma. V tomto případě by měl být voucher naskenován a zaslán e-mailem na adresu: info@rainbowtours.cz

UPOZORNĚNÍ! Na jednu rezervaci lze použít pouze jeden voucher.

V případě odstoupení od smlouvy o zájezdu, díky které klient získal slevový voucher, pozbývá voucher platnosti.
V případě zrušení zájezdu ze strany Rainbow, díky kterému klient získal slevový voucher a výběru jiného náhradního zájezdu z nabídky Exotika 2019/20 ze strany klienta nezaniká platnost voucheru.
Voucher nelze vyměnit za hotovost.
Voucher lze kombinovat s akcemi a slevami Karty stálého klienta.
Voucher může být využit v prodejních místech Rainbow a ve všech agenturách, které mají uzavřenou smlouvu o obchodním zastoupení Rainbow.


5. DALŠÍ VÝHODY

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY
Při zakoupení zájezdu v SECOND MINUTE garantujeme nákup za nejnižší cenu a poskytujeme širokou nabídku termínů, destinací a hotelů.
V případě, že se cena zájezdu sníží, bude vrácen klientům cenový rozdíl.
Garance nejnižší ceny se nevztahuje na nabídky Last Minute a zahrnuje pouze nabídku Rainbow.
Garance je platná po celou dobu trvání akce.

ZÁLOHA - POUZE 25 %!
V SECOND MINUTE platí klienti pouze 25% zálohu na provedenou rezervaci.
Částku lze zaplatit bankovním převodem na náš účet, v hotovosti nebo kartou v našich kancelářích. V síti cestovních agentur platí formy úhrady dle agentury.
Doplatek musí být zaplacen nejpozději 30 dní před odletem v místě nákupu nebo bankovním převodem.


DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
Akce se týká nabídky Exotika 2019/20.
Počet akčních míst je omezen. Akce může být zastavena nebo změněna na některé zájezdy, termíny a garance před 24.6.2019.
Akci nelze kombinovat s jinými akcemi a nabídkami Last Minute.
Výše jsou uvedeny maximální uplatnitelné slevy. Slevy se mohou lišit pro jednotlivé destinace, termíny nebo hotely. Informace o aktuálních cenách jsou k dispozici v prodejní síti Rainbow.
Akce neplatí pro skupinové rezervace (od 21 osob) - v případě skupin je cena stanovena samostatně a může být vyšší. Na skupinové rezervace se také nevztahují garance a další výhody zahrnuty v podmínkách akce. V případě skupinových rezervací musí být cena vždy dohodnuta s Oddělením skupinových rezervací.

 

 

                                                                                     

 

 

 

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč