Odlety z Katovic!

Tel: 595 540 934
Mob: 775 550 822
Po - Pá 08:00 - 18:00
info@rainbowtours.cz

Kariéra

PRODEJCE/KYNĚ ZÁJEZDŮ

- do našeho týmu v Ostravě hledáme novou kolegyni nebo kolegu

Náplň práce:

  • prodej zájezdů a doplňkových služeb
  • komunikace s klienty - osobně, telefonicky, emailem
  • práce v interním rezervačním systému v polském jazyce (zaškolíme)
  • komunikace s polskou centrálou
  • komunikace s provizními prodejci (v ČR i SR)
  • administrativní činnost (v českém i polském jazyce)
  • překlady textů z polského do českého jazyka

Požadujeme:

  • praxi v cestovním ruchu
  • všeobecný zeměpisný přehled a znalost turistických destinací
  • min. uživatelská znalost práce na PC
  • komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • zájem o cestování a ochotu se nadále vzdělávat v oboru cestovního ruchu
  • znalost polského jazyka velkou výhodou
  • znalost slovenského jazyka velkou výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • benefity v závislosti na výsledcích prodeje
  • možnost cestovat v rámci tzv. study tours
  • místo výkonu práce: Nádražní 142/20, Ostrava

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis s průvodním dopisem na email: info@rainbowtours.cz

Loading