Léto 2018 SECOND MINUTE

 

V AKCI SECOND MINUTE DALŠÍ SLEVA AŽ 3100 Kč na osobu!
 

1. V akci SECOND MINUTE mohou klienti rezervující zájezd na sezónu Léto 2018 počítat stále s velmi atraktivními slevami až do výše 40% (+ 2% pro držitele karty stálého klienta).

2. Na vybrané charterové destinace nabízíme slevu ve výši až 3100 Kč na osobu. Sleva se týká plně platících osob (nevztahuje se na osoby na přistýlkých a na děti).

3. Slevy se mohou lišit pro různé destinace, zájezdy nebo hotely. Mohou se také změnit během trvání akce.

 

VYBERTE SI DALŠÍ VÝHODY

Pouze v akci SECOND MINUTE si může klient vybrat 2 z 5 dalších speciálních výhod, které nejlépe odpovídají jeho potřebám. Akce se týká celé nabídky zájezdů na Léto 2018 (leteckých i autobusových zájezdů). Podrobný popis jednotlivých výhod naleznete níže. 
Vybrané výhody prosím připište do poznámky k objednávce zájezdu.

 

 

PODROBNÉ PODMÍNKY AKCE SECOND MINUTE LÉTO 2018

 

I. PARKOVÁNÍ ZA 1 PLN + REZERVACE MÍSTA! (týká se celé nabídky Léto 2018)

1. Pouze nyní v akci SECOND MINUTE nabízíme možnost rezervace místa na parkovišti START PARKING na vybraném letišti pouze za 1 PLN (cca 6 Kč). K jedné rezervaci je k dispozici jedno parkovací místo!

2. Službu Parkování za 1 PLN je možné přidat pouze do rezervace, která ještě nebyla potvrzena.

3. Akce se týká parkování na všech letištích, z nichž nabízíme odlety.

4. Zrušení rezervace nebo storno zájezdu ze strany klienta znamená zrušení rezervace parkoviště za 1 PLN.

5. V případě, že Rainbow zruší zájezd nebo klient využije garanci změny rezervace a vybere si jiný zájezd nebo odlet z jiného letiště, bude zachována akce Parkování za 1 PLN i pro nově vybrané letiště. V případě, že již nebudou volná parkovací místa na nově vybraném letišti, vrátíme Vám zaplacenou částku zpět.

6. Jak rezervovat parkování na letišti (START PARKING)

a. V únoru zašleme klientům e-mailem kód akce. Prodejní místo je zodpovědné za správné zadání e-mailové adresy klienta.

b. Přejděte na stránku http://parkingi.r.pl/, vyhledejte vybrané letiště a datum příjezdu a odjezdu.

c. Na stránce rezervačního formuláře parkoviště zvolte: „Použijte akční kód" („Uzyj kodu promocyjnego“), zadejte kód akce a klikněte na „Přepočítat“ („Przelicz“).

d. Vytiskněte parkovací lístek a ukažte jej na parkovišti.

 

II. GARANCE BEZPLATNÉ ZMĚNY REZERVACE (týká se celé nabídky Léto 2018)

1. Pokud si klient přeje změnit datum a typ zájezdu, destinaci nebo hotel, nebude mu účtován žádný poplatek za změnu (do 30 dní před termínem zájezdu).

2. Za změnu nebudeme účtovat poplatky v souladu se všeobecnými podmínkami a cena bude přepočítána podle slevy v den nákupu. Změna rezervace závisí na míře dostupnosti volné kapacity v hotelech, poznávacích zájezdech a v letadlech. Pokud bude nový zájezd dražší, je třeba doplatit rozdíl vyplývající z výpočtu ceny. Pokud zvolíte levnější zájezd, rozdíl v ceně nesmí být vyšší než 5%.

3. Zachovaná sleva nesmí být vyšší než nejvyšší sleva platná pro daný zájezd a daný termín v den rezervace.

4. Akci lze využít pouze jednou a pouze jako součást nabídky zájezdů sezóny LÉTO 2018.

5. Podmínkou pro použití záruky je současná změna pro všechny osoby ubytované v jednom pokoji v rámci jedné rezervace. Změna není možná pro jednotlivé účastníky, ubytované ve stejném pokoji, není ani možná změna účastníka.

6. V akci nabízíme GARANCI BEZPLATNÉ ZMĚNY REZERVACE „KOMFORT“ za skvělou cenu 1 PLN/osoba (cca 6 Kč/os.), což Vám umožní změnu rezervace až 30 dní před termínem zájezdu!

7. Nabízíme také možnost nákupu jiných variant garance za velmi atraktivní ceny. Podrobné informace o všech variantách jsou k dispozici v prodejní síti.

 

III. a IV. VÝBĚR MÍSTA V LETADLE místo „STANDARD“ za 1 PLN nebo „PREMIUM“ s 50% slevou!

1. V akci SECOND MINUTE si lze vybrat své oblíbené místo během cesty letadlem na vybrané lety za malou částku 1 PLN/osobu (cca 6 Kč/os.).

2. Výběr místa v letadle se týká nejen standardních míst! V akci nabízíme místa „Premium“, např. v přední části letadla s 50% slevou. Cena může záviset na destinaci, termínu nebo typu dopravce. Dostupnost míst „Premium“ závisí na typu letadla, destinaci a všeobecných podmínkách přepravy.

3. Možnost výběru místa v letadle je pouze při založení rezervace. Po provedení výběru místa již možné místo změnit.

4. Zrušením rezervace nebo při storno zájezdu ze strany klienta dojde také ke zrušení zvoleného místa v letadle.

5. V případě, že Rainbow zruší zájezd nebo klient využije garanci bezplatné změny rezervace a vybere si jiný zájezd, garantujeme výběr pouze z dostupných míst v daném okamžiku. V případě dodatečné platby za místa Premium a nemožnosti garance těchto míst pro vybraný let vracíme doplacenou částku za místo a navrhneme jiná dostupná místa.

6. V případě změny typu letadla, Rainbow vynaloží veškeré úsilí, aby byla zachována původní rezervovaná místa. Pokud to nebude možné, např. nedostatek míst Prémium, vracíme poplatek za rezervované místo.

7. Nabídka výběru místa v letadle je dostupná v rezervačním systému Travella.

 

V. CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ VE VERZI „STANDARD PLUS“ ZA CENU POJIŠTĚNÍ STANDARD (týká se celé nabídky Léto 2018)

1. Klienti, kteří si rezervují zájezd z nabídky Rainbow, mají cestovní pojištění TU Europa Standard zahrnuto v ceně zájezdu. Pouze v akci SECOND MINUTE si mohou klienti vybrat cestovní pojištění „STANDARD PLUS“ bez zaplacení dodatečného poplatku.

2. „STANDARD PLUS” zahrnuje: a) vyšší sazbu na léčebné výlohy, záchrannou službu a transport až do výše 250 000 PLN (cca 1 550 000 Kč) včetně nákladů na záchranu až do výše 20 000 PLN (cca 124 000 Kč). b) úrazové pojištění do výše 20 000 PLN (cca 124 000 Kč) a pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu až do výše 400 000 PLN (cca 2 480 000 Kč). c) Doplňkové výhody, které nejsou zahrnuty ve verzi standard, např.: organizace a pokrytí nákladů za přerušení cesty do zahraničí ve výši 4 800 PLN (cca 30 000 Kč) nebo pojištění zpoždění zavazadel.

3. Podrobné podmínky standardního pojištění a „STANDARD PLUS” jsou k dispozici na prodejních místech.

 

* Z VÝŠE UVEDENÝCH VÝHOD SI MŮŽETE VYBRAT 2 VÝHODY - ZVOLENÉ VÝHODY PROSÍM PŘIPIŠTE DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVCE ZÁJEZDU.

 

DOPLŇKOVÉ INFORMACE

1. Akce se týká pouze nabídky LÉTO 2018.

2. Počet míst v akci SECOND MINUTE je omezen.

3. Akce může být zastavena nebo změněna pouze na některé zájezdy, termíny a garance i před 31.1.2018. Akci SECOND MINUTE nelze kombinovat s jinými akcemi a nabídkami last minute.

4. Výše zálohy je 30% z celkové ceny zájezdu.

5. Maximální platné slevy jsou uvedeny výše. Slevy se mohou lišit pro jednotlivé destinace, termíny nebo hotely. Informace o aktuálních cenách jsou k dispozici na prodejních místech a na www.rainbowtours.cz.

6. Akce se týká pouze jednotlivých rezervací. Neplatí pro skupinové rezervace - v případě skupin (od 21 osob) je cena stanovena samostatně a může být vyšší. Na skupinové rezervace se také nevztahují garance. V případě skupinových rezervací prosím pište na info@rainbowtours.cz

 

 

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč