Léto 2019

     

Léto 2019

PŘEDPRODEJ

NEJLEVNĚJI POD SLUNCEM!

100%

GARANCE
NEJNIŽŠÍCENY
DODATKOVÁ SLEVA PRO DĚTI AŽ 3000 Kč NEBO AŽ 2400 Kč PRO DRUHOU OSOBU
40%
SLEVY
PRO VŠECHNY
 
 

 

 

PODROBNÉ PODMÍNKY PŘEDPRODEJE ZÁJEZDŮ LÉTO 2019

 

 

NEJLEVNĚJI POD SLUNCEM! 100% GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Pouze do 7. 11. 2018 a na celou nabídku Rainbow!

 

1. Při rezervaci zájezdu z nabídky Léto 2019 již v předprodeji, máte u nás záruku, že nakupujete za nejnižší možnou cenu a můžete si vybrat ze široké nabídky termínů, destinací a hotelů.

 

2. Pokud je v termínu od okamžiku nákupu až do jednoho pracovního dne před odletem cena nižší a týká se těch samých podmínek odjezdu, jak je uvedeno ve smlouvě (datum, hotel, způsob dopravy, typ pokoje a konfigurace ubytování, místo odletu a příletu, počet osob a také doplňkové služby – příplatky za stravu, příplatky za výhled na moře/bazén/zahradu, garance změny rezervace, garance nezměněné ceny, pojištění storna zájezdu, pojištění Standard Plus,/The Best/balíček Sport, třída Premium/Business, seating – místa v letadle), vrátíme Vám rozdíl z ceny. V případě zaplacené zálohy, se sníží doplatek zájezdu a pokud budete mít zaplacenou již celkovou cenu zájezdu uvedenou ve smlouvě, bude refundace provedena prostřednictvím prodejce v kanceláři, ve které byl nákup uskutečněn, nebo při on-line objednávce – bankovním převodem. Tato garance se týká také nabídek Last Minute a zahrnuje pouze nabídku Rainbow.

 

3. Garance nejnižší ceny platí pouze v případě, že se sníží hodnota celé rezervace. Neplatí, pokud je cena nižší pouze pro jednotlivce v rezervaci, zatímco je celková hodnota rezervace vyšší.

 

4. O snížení ceny se můžete přihlásit nejpozději jeden pracovní den před termínem zájezdu kontaktováním cestovní kanceláře nebo agentury, ve které jste zájezd zakoupili. Pokud jste rezervaci zájezdu provedli on-line nebo telefonicky, je třeba předložit snímek z obrazovky (print screen) z webových stránek R.pl, který zobrazuje nižší cenu zakoupeného zájezdu za stejných podmínek jako je uvedeno ve smlouvě o zájezdu. Snímek obrazovky je třeba předložit maximálně do 24 hodin od okamžiku, kdy byl pořízen.

 

5. V případě změny účastníka ve smlouvě o zájezdu – garance nejnižší ceny stále platí.

 

6. V případě přidání účastníka nebo provedení jakékoliv další změny v rezervaci, např. změny termínu nebo hotelu, garance nejnižší ceny již neplatí.

 

7. Zrušení zájezdu se rovná zrušení garance nejnižší ceny.

 

8. Pokud dojde ke zrušení zájezdu ze strany cestovní kanceláře Rainbow a vyberete si jiný zájezd z naší nabídky - garance nejnižší ceny nezanikne, ale bude převedena na novou rezervaci.

 

9. V případě změny rezervace provedené klientem (využití Garance bezplatné změny rezervace) - 100% garance nejnižší ceny přestane platit.

 

10. Garance nejnižší ceny je zdarma pouze do 7. 11. 2018. Bude přidána do rezervace pouze na žádost klienta, nejpozději v den potvrzení rezervace pro všechny účastníky. Nemůže být přidána pouze pro část osob, které jsou na rezervaci. U těch rezervací, kde nebyla garance nejnižší ceny přidána, nemůže být snížena cena.

 

11. Garanci nejnižší ceny lze využít pouze jednou. Změna ceny je možná pouze a výhradně pro všechny osoby, které jsou uvedeny na jedné smlouvě o zájezdu.

 

12. Garance nejnižší ceny neplatí zpětně, tzn. týká se cen od okamžiku nákupu do jednoho pracovního dne před termínem zájezdu.

 

 

SLEVA AŽ 40 %

 

1. V předprodeji zájezdů Léto 2019 platí velmi atraktivní slevy až do výše 40 %.

 

2. Výše slevy se může lišit pro různé destinace, zájezdy nebo hotely. Může se také měnit během trvání akce.

 

3. Držitelé karty stálého klienta mají nárok na další slevu ve výši 2 %.

 

 

DODATEČNÁ SLEVA AŽ 3 000 Kč PRO KAŽDÉ DÍTĚ!

SKVĚLÝ DÁREK PRO RODINY! TÝKÁ SE CELÉ NABÍDKY!

 

1. Během trvání akce získávají rodiny, které cestují s dětmi a jsou ubytovány v jednom pokoji, další slevu na každé dítě. Akce se týká celé nabídky Rainbow: pobytových zájezdů, poznávacích zájezdů i pobytově-poznávacích zájezdů a platí do 12.12.2018.

 

2. Akce se týká pouze a výhradně dětí na přistýlce, se dvěma plně platícími dospělými osobami. Přípustný věk dítěte na přistýlce se může lišit v závislosti na hotelu a destinaci.

 

3. Výše ​​slevy se může lišit v závislosti na hotelu, typu zájezdu, destinaci a termínu odjezdu. Výše slevy se může během trvání akce změnit.

4. Aby bylo možné využít akci, musí být všechny osoby uvedeny na jedné smlouvě o zájezdu.

 

 

NEBO

 

DODATEČNÁ SLEVA PRO DRUHOU OSOBU až 2 400 Kč!

SKVĚLÁ AKCE PRO PÁRY! TÝKÁ SE CELÉ NABÍDKY ZÁJEZDŮ!

 

1. Během trvání akce obdrží druhá osoba v rezervaci, za předpokladu, že cestují 2 osoby ubytované ve stejném pokoji, další slevu ve výši až 2 400 Kč. Akce se týká celé nabídky Rainbow: pobytových zájezdů, poznávacích zájezdů i pobytově-poznávacích zájezdů a platí do 12. 12. 2018.

 

2. Aby bylo možné využít akci, musí být všechny osoby uvedeny na jedné smlouvě o zájezdu.

 

3. Výše ​slevy se může lišit v závislosti na hotelu, destinaci a termínu odjezdu. Může také dojít ke změně v průběhu trvání akce.

 

 

VÝBĚR MÍSTA V LETADLE

 

1. V předprodeji nabídky Léto 2018 si můžete vybrat své oblíbené místo v letadle na vybraných trasách za cenu již od 6 Kč /os. (při založení rezervace do 7. 11. 2018) nebo za cenu od 18 Kč / os. (při založení rezervace do 12. 12. 2018). Pospěšte si - každý den se výběr volných míst snižuje!

 

2. Výběr místa v letadle se vztahuje nejen na standardní místa! V předprodeji nabídky Léto 2019 nabízíme místa typu premium např. přední část letadla nabízíme s 50% slevou. Cena může záviset na destinaci, termínu nebo typu dopravce. Dostupnost prémiových sedadel závisí na typu letadla, destinaci a obecných podmínkách přepravy. 

 

3. Možnost výběru místa existuje pouze a výhradně při založení rezervace. Po provedení výběru není možné svá sedadla změnit.

4. Zrušení rezervace nebo storno zájezdu ze strany klienta znamená také zrušení místa v letadle.
 

5. V případě storna zájezdu ze strany Rainbow nebo využití garance změny rezervace a vybrání jiného zájezdu, garantujeme výběr pouze z aktuálně dostupných míst. V případě, že klienti mají zaplacen příplatek za prémiová místa a u nové rezervace nemůžeme tato místa zaručit, vracíme připlacenou částku za prémiová místa a nabízíme jiná dostupná místa.

 

6. V případě změny typu letadla vynaloží Rainbow veškeré úsilí, aby byla zachována původní rezervovaná místa. Pokud to však nebude možné (např. prémiová místa), poskytneme náhradu zaplaceného poplatku za místo.

 

7. Pro výběr míst v letadle nás prosím kontaktujte telefonicky +420 595 540 934 nebo emailem info@rainbowtours.cz.

 

 

VÝHODNÁ ZÁLOHA

 

1. Výše ​​zálohy závisí na termínu zaplacení platby za rezervaci a je ve výši: 20 % při platbě do 7. 11. 2018 a 25 % při platbě do 12. 12. 2018.

 

2. Částku lze zaplatit bankovním převodem na náš účet uvedený ve smlouvě o zájezdu, v hotovosti nebo platební kartou na naší pobočce v Ostravě na Nádražní ul. 142/20.

 

3. Doplatek zájezdu musí být uhrazen nejpozději do 30 dnů před odletem v místě nákupu zájezdu nebo bankovním převodem.

 

 

BEZPLATNÁ ZMĚNA VAŠICH PLÁNŮ!

GARANCE BEZPLATNÉ ZMĚNY REZERVACE
 

1. Pokud budete chtít změnit termín a typ zájezdu, destinaci nebo hotel, nebudete platit žádné poplatky – změnu zdarma je možné provést do 30 dní před odletem.

 

2. Za změnu nebudeme účtovat poplatky v souladu s všeobecnými podmínkami a cena bude převedena podle slevy ze dne nákupu, dle dostupnosti míst v hotelech, na poznávacích programech a v letadlech. Pokud bude nový zájezd dražší, je potřeba uhradit rozdíl vyplývající z výpočtu ceny. V případě volby levnějšího zájezdu, rozdíl v ceně nesmí být vyšší než 5 %.

 

3. Zachovaná sleva nesmí být vyšší než nejvyšší sleva platná pro daný zájezd a daný termín v den rezervace.

 

4. Garanci bezplatné změny rezervace lze využít pouze jednou a pouze v rámci nabídky na sezónu Léto 2019.

 

5. Podmínkou pro využití garance bezplatné změny rezervace je současná změna pro všechny osoby ubytované v jednom pokoji v rámci jedné smlouvy o zájezdu. Není možná změna pro jednotlivé účastníky, kteří jsou ubytováni ve stejném pokoji a změna účastníka.

 

6. UPOZORNĚNÍ! V případě využití Garance bezplatné změny rezervace, přestane platit 100 % garance nejnižší ceny.

 

7. V akci nabízíme zdarma verzi GARANCE BEZPLATNÉ ZMĚNY REZERVACE "KOMFORT" , která Vám umožňuje změny v rezervaci až do 30 dní před termínem zájezdu!

 

8. Je možné zakoupit také jiné varianty Garance bezplatné změny za velmi atraktivní ceny. Podrobné informace o všech variantách jsou k dispozici v cestovní kanceláři.

 

 

POJIŠTĚNÍ STORNA ZÁJEZDU TU EUROPA

 

1. Abychom Vám poskytli ochranu v případě, že byste z nějakého důvodu museli zrušit zájezd nebo přerušit dovolenou, doporučujeme POJIŠTĚNÍ STORNO ZÁJEZDU 100 % od pojišťovny TU Europa S.A. 

 

2. V akci nabízíme pojištění storna zájezdu za velmi příznivou cenu 92 Kč/os. (při rezervaci do 12. 12. 2018).

 

3. Podrobné pojistné podmínky jsou k dispozici v cestovní kanceláři.

 

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

 

1. Akce se týká nabídky LÉTO 2019

 

2. Počet míst za akční cenu je omezen. Akce může být zastavena nebo změněna na některé zájezdy, termíny a výhody před 12. 12. 2018.

 

3. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi a nabídkami Last Minute.

 

5. Výše jsou uvedeny maximální uplatnitelné slevy. Slevy se mohou lišit pro jednotlivé destinace, termíny nebo hotely. Informace o aktuálních cenách jsou k dispozici v cestovní kanceláři.

 

5. Akce se týká pouze individuálních rezervací (do 21 osob). U skupinových rezervací je cena stanovena samostatně a může být vyšší a nevztahují se na ně výše uvedené garance. V případě skupinových rezervací prosím pište na info@rainbowtours.cz

 

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Česká spořitelna č.ú: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč