Dusit Thani Laguna Obrázek0
Dusit Thani Laguna Obrázek1
Dusit Thani Laguna Obrázek2
Dusit Thani Laguna Obrázek3
Dusit Thani Laguna Obrázek4
Dusit Thani Laguna Obrázek5
Dusit Thani Laguna Obrázek6
Dusit Thani Laguna Obrázek7
Dusit Thani Laguna Obrázek8
Dusit Thani Laguna Obrázek9
Dusit Thani Laguna Obrázek10
Dusit Thani Laguna Obrázek11
Dusit Thani Laguna Obrázek12

Dusit Thani Laguna

Thajsko - Phuket - Bangtao Beach
Pobytový
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel obklopený bujnou vegetací se nachází na severozápadním pobřeží Phuketu, přímo na písečné pláži Bang Tao. Z jedné strany můžeme obdivovat vody Andamanského moře a z druhé laguny. Necelých 1,8 km od hotelu se nachází 18jamkové golfové hřiště. Centrum města Phuket je vzdáleno přibližně 20 km od hotelu, zatímco letiště Phuket je vzdáleno přibližně 20 km. 20 km.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje povinnou zálohu, která se platí přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu. Podrobnosti o výši zálohy budou klientům sděleny na místě.

.

Pláž

Písečná pláž Bang Tao je vzdálená necelých 200 metrů od hotelu. Pobřeží je pokryto jemným pískem.

K dispozici pro hosty

Bazén (8:00-18:00), 4 konferenční místnosti, restaurace a bary (služby za příplatek): Restaurace La Trattoria s italskou kuchyní, restaurace Ruen Thai s nabídkou místních thajských jídel, která si můžete vychutnat při pohledu na lagunu, plážový bar, bar Horizon Lounge s širokou nabídkou nápojů a nealkoholických nápojů.

Internet

Ve všech pokojích a v areálu hotelu je zdarma k dispozici internet.

Catering

Snídaně formou bufetu se podává v kavárně Laguna. Za příplatek možnost polopenze nebo plné penze.

 

Sportovní a animační program

Hotel má 5 soukromých lázeňských pokojů umístěných uprostřed svěží zahrady (informace o ceně a dostupnosti získáte v hotelu).

Dále je k dispozici fitness centrum (7:00-22:00), herna (9:00-20:00) a tenisový kurt (8:00-20:00)

Na pláži najdete mnoho společností nabízejících různé vodní sporty (za poplatek).

Webové stránky

https://www.dusit.com/

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

.

Podle našeho názoru

Hotel obklopený exotickou vegetací se nachází přímo u Andamanského moře a laguny a je oázou klidu a relaxace. Přátelský a profesionální personál je vždy připraven vám pomoci. Hotel udržovaný v místní atmosféře je ideálním místem pro strávení exotické dovolené!

Umiestnenie

Luxusní hotel obklopený bujnou vegetáciou sa nachádza na severozápadnom pobreží Phuketu, priamo na pieočnatej pláži Bang Tao. Z jedné strany môžeme obdivovať vody Andamanského mora a z druhej lagúnu. Necelých 1,8 km od hotelu se nachází 18jamkové golfové ihrisko. Centre of mesta Phuket je vzdálené přibližně 20 km od hotelu, zatiaľ čo letisko Phuket je vzdialené približne 20 km. 20 km.

Upozorňujeme, že cena nezahàňa povinnú zálohu, ktorá sa platí priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli. O podrobnostiach týkajúcich sa výšky zálohy budú klienti informovaní na mieste.

.
Webová lokalita

https://www.dusit.com/

Športový a animačný program

Hotel má 5 soukromých kúpeľných izieb, ktoré sa nachádzajú uprostred sviežej záhrady (informácie o cene a dostupnosti získate v hoteli).

Doplnkovo je k dispozici fitnesscentrum (7:00-22:00), herňa (9:00-20:00) a tenisový kurt (8:00-20:00)

V blízkosti pláže najdete množství společností, které nabízejí různé vodné športy (za poplatok).

Stravovanie

Bufetové raňajky sa podávajú v kaviarni Laguna.

.
Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov.

.
K dispozícii pre hostí

Bazén (8:00-18:00), 4 konferenční místnosti, restaurace a bar (služby za poplatek):

: Reštaurácia La Trattoria s talianskymi jedlami, reštaurácia Ruen Thai s miestnymi thajskými jedlami, ktoré si môžete vychutnať pri pohľade na lagúnu, plážový bar, bar Horizon Lounge so širokou ponukou nápojov a nealkoholických nápojov.
Podľa nášho názoru

Hotel obklopený exotickou vegetáciou sa nachádza priamo pri Andamanskom mori a lagúne a je oázou pokoja a relaxu. Priateľský a profesionálny personál je vždy pripravený pomôcť. Hotel udržiavaný v miestnej atmosfére je ideálnym miestom na strávenie exotickej dovolenky!

Program:

Cena

Cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT bez mezipřistání z Polska na Phuket a z Phuketu do Polska nebo Varšava-Dubaj (nebo Dauhá) - Varšava, transfery z letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 započatých nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce na letišti, polského rezidenta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa (základní varianta: NNW, KL, Asistence a zavazadla).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině od min. 15 osob), stravování jiné než uvedené v popisu stravování v jednotlivých hotelech a další osobní výdaje.

 

Program


První den
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před odletem. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Odlet charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem (let bez mezipřistání) na Phuket.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na fakultativních výletech apod.


Poslední den
Odjezd z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště. Transfer charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem  (let bez mezipřistání) do Polska. Aktuální letové řády naleznete na r.pl/rozklady.

.

Jiné

Pas
Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Měna
Doporučujeme vzít si s sebou americké dolary, lze však vyměnit i eura nebo jiné běžně přijímané měny. Peníze lze vyměnit v bankách a směnárnách a v některých hotelech. Je nezbytné, aby bankovky byly v dobrém stavu: poškozené, roztrhané, potřísněné apod. bankovky nejsou v zemích jihovýchodní Asie přijímány. - Směnárny a banky je odmítají vyměnit. V případě amerických dolarů je třeba dbát na to, aby šlo o bankovky nejnovějších emisí, tzv. barevné série. Starší často nejsou přijímány nebo jsou vyměňovány v nižším kurzu.


Turistická daň
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu, ale pohybuje se v rozmezí 100-200 USD/pokoj/pobyt. Klienti budou o podrobnostech výše zálohy informováni na místě.
Dále bychom vás rádi informovali, že jsou povoleny následující formy úhrady zálohy:
1 Blokace prostředků na kreditní kartě, odblokování probíhá při odhlášení.
2 Platba kreditní kartou, prostředky budou vráceny při odhlášení v hotovosti v místní měně.
3 Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, prostředky budou vráceny při odhlášení v místní měně.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví existuje mnoho omezení vztahujících se na charterové lety.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

 

 

 

Víza

Upozornění: Při rezervaci je nutné zadat údaje z cestovního pasu (státní příslušnost, číslo pasu a datum platnosti)!

Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Zákazníci používající jiné než polské pasy si musí příslušná víza obstarat sami. Veškeré informace týkající se vízových procedur uvedené v nabídce platí pro polské občany.

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je dovoz a používání e-cigaret, e-šluků a náplní zakázáno.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

 

Upozornění k přeletu

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Katovic).

Nemůžete míchat cílový přístav na odletu z Polska s přístavem odletu na zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat výletní linku na odletovém letu z Polska s charterovou linkou LOT na zpátečním letu (např. Není možné letět z Varšavy do

Phuketu s výletní linkou Emirates a zpět z Phuketu do Varšavy s charterovou linkou LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku a zvolit stejný přístav v Thajsku (např. můžete přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo Phuketu (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. Lze také přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic do Phuketu a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

Letadlo Dreamliner společnosti LOT Polish Airlines nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě LOT CHARTERS zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z nabídky sky baru dostupné na palubě letadla zůstávají za příplatek. Ve třídách LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a zvýšený limit zavazadel. Ve všech třídách individuální palubní zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. V případě, že let Dreamlinerem nebude možný, LOT Polish Airlines poskytne jiné letadlo podobného standardu (let bez mezipřistání).

.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy pravidelným letem společnosti Emirates).

.

Víza - informace pro prodejce

.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč