IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek0
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek1
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek2
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek3
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek4
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek5
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek6
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek7
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek8
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek9
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek10
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek11
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek12
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek13
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek14
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek15
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek16
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek17
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek18
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek19
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek20
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek21
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek22
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek23
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek24
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek25
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek26
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek27
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek28
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek29
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek30
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek31
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek32
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek33
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek34
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek35
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek36
IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay Obrázek37

IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay

Tunisko - Susa
Pobytový
Hotel Premium
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Luxusní 5*
Přímo na pláži
Bazén
Lehátka zdarma
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha

Hotel IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay se nachází cca 10 km od Sousse a cca 27 km od Monastiru. Nejbližší letiště (mezinárodní) Enfidha-Hammamet je vzdálené cca 20 km. 400 m od hotelu jsou obchody a restaurace. Nedaleko je také 27jamkové golfové hřiště. Taxi a autobusová zastávka hned vedle hotelu (500 m). Krásný přístav je 4 km daleko (procházka podél pobřeží).
Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Pláž se nachází přímo u hotelu - dlouhá, písčitá a pozvolna klesající do moře. Plážový servis - zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, směnárna, lobby, výtah, bazény, hlavní restaurace, italská restaurace (otevřena červenec-srpen), tuniská restaurace a'la carte, orientální restaurace a'la carte (otevřena od května do října), 3 bary (včetně baru u bazénu a baru v lobby), zahrada, sluneční terasa, parkoviště, dětský klub, diskotéka, obchody se suvenýry. Půjčovna aut, kadeřnictví, posilovna, konferenční místnosti, rozšířené wellness - za poplatek.
 

Internet

V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

 

Strava

Snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Nápoje a občerstvení po celé dny v určených časech a barech. 1x za pobyt možnost využití restaurace a'la carte (nutná předchozí rezervace).

 

Sportovní a animační program

Hotel IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay organizuje bohatý sportovní a animační program pro děti i dospělé během dne i večer. Za poplatek: kulečník, stolní tenis, vodní sporty, šipky a posilovna. Pro děti je k dispozici další hřiště a klub.

 

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní hotel IBEROSTAR Selection Kantaoui Bay s prostornými, stylově uspořádanými pokoji zajistí dokonalou relaxaci! Spousta každodenní zábavy, živé hudby a kreativních aktivit pro děti z ní učiní nezapomenutelnou rodinnou dovolenou!

Podatek turystyczny

Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/noc. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu. Maximální výše turistické daně se počítá za 10 po sobě jdoucích hotelových nocí, a to i při delších pobytech. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické taxy osvobozeny.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3, 4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje.

 

UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši:

pro hotely 2* = pobytová taxa 4 TND/os./noc
pro hotely 3* = pobytová taxa 8 TND/os./noc
pro hotely 4* a 5 * = pobytová taxa 12 TND/os./noc

Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 15 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

 

Některé atrakce a zařízení hotelu (bazény a aquaparky a bary na pláži/u bazénu) můžou být dostupné pouze v hlavní sezóně.

 

Název zájezdu v polském jazyce: Tunezja - wczasy

 

 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Upozornění! Každý cestující (bez ohledu na věk) je povinen při ubytování předložit HOTELOVÝ VOUCHER, který bude zaslán na emailovou adresu uvedenou v rezervaci 6 dní před odletem z Polska. Voucher si prosím vytiskněte a uložte v telefonu.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

 

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu.

 

Každý cestující (bez ohledu na věk) je navíc povinen předložit:
- hotelový voucher v papírové formě (voucher je zaslán na e-mailovou adresu uvedenou v rezervaci 6 dní před odletem a je nutné jej VYTISKNOUT ještě před odletem z Polska a předložit při ubytování v hotelu v Tunisku).


Občané Tuniska nemohou být ubytováni v jednom pokoji s osobou opačného pohlaví, pokud nemají oddací list (nutno předložit na recepci hotelu).

Občané Tuniska MUSÍ využít celý zájezdový balíček (letecká doprava+ubytování v hotelu), pouhé ubytování bez zpátečních letenek Polsko-Tunisko-Polsko je nezákonné (hotel může odmítnout ubytování osobám bez letenky a voucheru).

 

 

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Tunisku trvá od 1. ČERVENCE do 31. SRPNA.

Podle rozhodnutí tuniské vlády funguje klimatizace v hotelech většinou od 15.6. do 15.9.

Některé atrakce a zařízení (zejména bazény a aquaparky a plážové/bazénové bary) mohou být k dispozici pouze během hlavní sezóny (15.6. - 15.9.)

 

 

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00 v NC Géčko

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč