Vše co potřebujete vědět o zájezdu
Hotel
- Nejbližší mezinárodní letiště Enfidha-Hammamet je vzdáleno přibližně 37 km a letiště Monastir přibližně 30 km.
- Hotel se nachází přibližně 10 km od Sousse a přibližně 27 km od Monastiru.
- V okruhu 400 m od hotelu se nacházejí obchody a restaurace.
- V blízkosti se nachází 27jamkové golfové hřiště.
- Hotel je ve vzdálenosti cca 4 km od krásného přístavu, ke kterému se dostanete procházkou podél pobřeží.
- 500 m od hotelu, se nachází stanoviště taxi a autobusová zastávka.
- Pláž přímo u hotelu.
- Dlouhá, písčitá, mírně se svažující do moře.
- Plážový servis v ceně.
- 24hodinová recepce, vstupní hala, výtah.
- Zahrada, sluneční terasa.
- Bazény.
- Dětské atrakce: dětský klub.
- Atrakce pro dospělé: posilovna, rozsáhlé lázně (za poplatek).
- Restaurace: hlavní restaurace, tuniská restaurace a la carte, asijská restaurace a la carte (otevřena květen-říjen), 3 bary (včetně baru u bazénu a v lobby).
- Další informace: směnárna, obchody se suvenýry, půjčovna aut, kadeřnictví, konferenční místnosti, parkoviště.
-
V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.
Typy stravování a jídla:
- Snídaně: 07:00 - 10:00.
- Oběd: 12:30 - 14:30.
- Večeře: 18:30 - 21:30, formou bufetu v hlavní restauraci.
Restaurace:
- Hlavní restaurace formou bufetu.
- A la carte restaurace, jednou za pobyt zdarma, nutná předchozí rezervace.
Bary:
- Alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvení během dne v určených časech a barech.
Pro každého: stolní tenis, šipky a fitness.
Pro děti: dětské hřiště, klub her.
Za příplatek: kulečník, vodní sporty.
Další informace: Hotel provozuje rozsáhlý sportovní a animační program pro děti i dospělé během dne i večer.
*****
Elegantní hotel nabízí prostorné, stylově zařízené pokoje, které zaručují dokonalý odpočinek. Každodenní zábava, jako je živá hudba a aktivity pro děti, učiní váš pobyt nezapomenutelným. Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou, kde si každý najde něco zajímavého.
Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/noc. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu. Maximální výše turistické daně se počítá za 10 po sobě jdoucích hotelových nocí, a to i při delších pobytech. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické taxy osvobozeny.
Program:
Cena
Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: , 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje.
UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši:
pro hotely 2* = pobytová taxa 4 TND/os./noc
pro hotely 3* = pobytová taxa 8 TND/os./noc
pro hotely 4* a 5 * = pobytová taxa 12 TND/os./noc
Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 10 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.
Některé atrakce a zařízení hotelu (bazény a aquaparky a bary na pláži/u bazénu) můžou být dostupné pouze v hlavní sezóně.
Název zájezdu v polském jazyce: Tunezja - wczasy
Program
Den první
Odlety z Polska. Dostavte se prosím na letiště alespoň 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.
Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.
Poznámky k programu
KONTAKT S DELEGÁTEM POUZE TELEFONICKY (DELEGÁT NENÍ NA MÍSTĚ)!
POZOR!!! Lze dovézt finanční prostředky do ekvivalentu 5 000 tuniských dinárů (1 500 EUR/os.) bez povinnosti celního prohlášení na hranici.
Odlety z: Varšavy, Gdaňsku, Vratislavi, Poznaně a Katovic. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u přepážky Rainbow na letišti. Aktuální letové řády najdete na: r.pl/rozklady.
UPOZORNĚNÍ!!! Ceny uvedené v katalogu a aktuální v systému platí výhradně pro občany Polska, ČR A Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti – cena na potvrzení.
Každý cestující (bez ohledu na věk) je povinen předložit HOTELOVÝ VOUCHER stažený z e-mailu – voucher je zasílán na e-mailovou adresu uvedenou v rezervaci 6 dní před odletem; prosíme voucher vytisknout a uložit do telefonu před odletem z Polska.
Víza
Cestovní pas a dočasný cestovní pas: 3 měsíce od plánovaného data odjezdu z Tuniska; 6 měsíců v případě, že nemáte zpáteční letenku.
Kromě toho je každý cestující (bez ohledu na věk) povinen předložit následující DOKUMENTY:
• hotelový voucher pro osoby, které si prodlužují pobyt o část dovolené – ke stažení z e-mailu – voucher je zaslán na e-mailovou adresu uvedenou v rezervaci 6 dní před odletem – voucher prosím vytiskněte (VOUCHER JE NUTNÉ PŘEDLOŽIT V PAPÍROVÉ FORMĚ!) před odletem z Polska.
Občané Tuniska nemohou být ubytováni v jednom pokoji s osobou opačného pohlaví, pokud tito lidé nemají oddací list (k předložení na recepci hotelu).
Občané Tuniska MUSÍ využít celý balíček zájezdu (let + hotel), samotné ubytování bez zpátečních letů Polsko-Tunisko-Polsko je v rozporu se zákonem (hotel může odmítnout ubytovat osoby bez letenek a voucherů).
Sezónnost
Obvyklá hlavní turistická sezóna v Tunisku trvá od 1. ČERVENCE do 31. SRPNA.
Podle rozhodnutí tuniské vlády funguje klimatizace v hotelech většinou od 15.6. do 15.9.
Některé atrakce a zařízení (zejména bazény a aquaparky a plážové/bazénové bary) mohou být k dispozici pouze během hlavní sezóny (15.6. - 15.9.)