Ubytování WWT - léto Obrázek0
Ubytování WWT - léto Obrázek1
Ubytování WWT - léto Obrázek2
Ubytování WWT - léto Obrázek3
Ubytování WWT - léto Obrázek4
Ubytování WWT - léto Obrázek5
Ubytování WWT - léto Obrázek6
Ubytování WWT - léto Obrázek7
Ubytování WWT - léto Obrázek8

Zelené kopce Toskánska

Itálie
Poznávací
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Program

Pisa - fenomenální Náměstí zázraků a neznámá zákoutí města • Volterra - město větru a kamene • Florencie - královna renesance! • Siena - srdce Toskánska • Vinci - fantastický Leonardo da Vinci!


Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Říma. Transfer do hotelu v Montecatini Terme. Ubytování, volný čas, večeře a přenocování. (Trasa cca 360 km)


Den 2
Po snídani přejezd do Pisy, navštívíme slavné Náměstí zázraků, procházku však zakončíme u řeky Arno. Volný čas. Odpoledne přejezd do Volterry, návštěva historického centra města a ochutnávka pisánského vína v jedné z vináren ve Val d'Erba. Tento den není večeře, přejezd na ochutnávku místních produktů, toskánské menu (za příplatek). Návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 220 km)


Den 3
Po snídani přejezd do Florencie, procházka městem po stopách dvou velkých umělců Michelangela a Leonarda da Vinciho. Během procházky navštívíme kostel sv. Kříže, kde je pohřben Michelangelo. Navštívíme slavné náměstí Piazza della Signoria a slavnou Galerii Accademia, kde budeme obdivovat sochu Michelangelova Davida. Odpoledne vstup do Galerie Uffizi, kde budeme moci obdivovat např. díla Leonarda da Vinciho, Michelangela a Sandro Botticelliho. Tento den není večeře, nabízíme večeři - toskánské menu (za příplatek). Návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 220 km)


Den 4
Po snídani přejezd do Sieny, středověkého města kontrastů a sv. Kateřiny. Procházku městem zahájíme návštěvou kostela sv. Dominika, projdeme také známým náměstím ve tvaru mušle a zakončíme ji v sienské katedrále. Odpoledne Vinci, Leonardův rodný dům, návštěva Leonardova muzea. Odpoledne volný čas. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.


Den 5
Po snídani vystěhování z hotelu a transfer na letiště. (Trasa cca 360 km)
Přílet do Varšavy.


Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Výlety v okolí

Upozornění! Fakultativní výlety jsou realizovány při min. 22 zájemcích.  

Víza - informace pro prodejce

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte naše oddělení Rainbow za účelem ověření.  

Hotel

Umístění

Hotel **/*** turistické třídy, který se nachází v blízkosti stanice metra nebo místní veřejné dopravy s pohodlnou dostupností do centra a k hlavním turistickým atrakcím (4 započaté hotelové noci).

K dispozici pro hosty

Recepce, restaurace nebo bar.

Catering

Kontinentální snídaně (chléb, máslo, džem, káva, mléko) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč