Právě probíhá aktualizace zájezdů a některé termíny se proto nemusí zobrazovat správně. Děkujeme za pochopení.

Kanárské ostrovy - aktuální informace od 21.12.2020

Od 10.12.2020 platí pro všechny cestující z rizikové země (včetně České republiky, Polska, Slovenska - aktuální seznam rizikových zemí najdete ZDE) povinnost předložení negativního výsledku PCR testu na Covid-19. Test nesmí být proveden dříve než 72 h před příletem na Kanárské ostrovy. Výsledek testu (vytištěný nebo v digitální podobě) a musí obsahovat tyto informace: jméno, příjmení a číslo cestovního pasu nebo občanského průkazu (musí to být stejný doklad, který cestující bude mít s sebou na letišti), název laboratoře a jméno lékaře, který test provedl, kontaktní údaje laboratoře, ve které byl test proveden, značku a zdravotní autorizaci testu, datum a čas provedení testu a výsledek testu. Potvrzení musí být v anglickém nebo španělském jazyce.

Cestující, kteří přilétají z jakéhokoli letiště nebo přijíždějí z jakéhokoli přístavu mimo Španělsko, musí 48 hodin před odletem vyplnit elektronický formulář prostřednictvím internetové adresy: www.spth.gob.es nebo bezplatné aplikace SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH. Po vyplnění formuláře obdrží cestující QR kód (e-mailem), který musí být předložen při zdravotní prohlídce po příletu do Španělska (QR kód musí být vytištěný nebo stažený v mobilu). V opačném případě nebudou mít povolen vstup do Španělska a / nebo na palubu letadla / lodi.
Důležité! Formulář PLF musí vyplnit každá osoba samostatně! Každý cestující musí mít svůj vlastní QR kód (včetně dětí). 

Při vyplňování elektronického formuláře pro získání QR kódu je cestující povinen zaškrtnout políčko, že má s sebou doklad o negativním výsledku testu na Covid-19. Číslo cestovního dokladu (cestovní pas nebo občanský průkaz) musí souhlasit s číslem dokladu uvedeném na potvrzení o negativním testu na Covid-19.

Potvrzení o negativním výsledku PCR testu na Covid-19 bude kontrolováno v Polsku při odbavení na letišti a může být kontrolováno také po příletu na Kanárské ostrovy i při ubytování v hotelu. 

Děti do 6 let jsou osvobozeny z povinnosti testu.

Od 23.11.2020 jsou Kanárské ostrovy na seznamu bezpečných zemí - není proto nutný test při návratu zpět do ČR (ani není nutné vyplňovat příjezdový formulář do ČR).

Doporučujeme zakoupení balíčku "Pohodová dovolená" (možnost zakoupení do max. 7 dnů po potvrzení rezervace) a cestovního pojištění ve variantě "doporučené" nebo vyšší.

21. 12. 2020

Předprodej Léto 2023 spuštěn!

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem na info@rainbowtours.cz nebo telefonicky na te...

09. 09. 2022

Zrušení proticovidových opatření pro vstup do Polska

Vážení klienti,  rádi bychom Vás informovali, že Polsko od 28. března 2022 ruší veškerá protic...

30. 03. 2022

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč